Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nepravom opominane hry

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    coolspot, global gladiators, lupo alberto, james pond 2, zombie massacre 2 (AGA)...uz to moc nesleduji, ale myslim, ze na tyhle se docela pozapomelo...
    Naposledy upravil Delihc; 04.12.2008, 06:42:44.
    Panda Libor

    Komentovat


      #47
      Mám rozepsané Special Forces. Sice je to propaganda, ale dobrá hratelnost celkem .
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #48
        Che, to jsem dohrál, ujížděl jsem na tom asi půl roku. Akce s výbušninama byly prostě MEGA! Já taky napsal retronovinku, visí na portálu, ptže nemám přístup do FTP abych ke článku přidal nějaký obrázky
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #49
          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
          Já taky napsal retronovinku, visí na portálu, ptže nemám přístup do FTP abych ke článku přidal nějaký obrázky
          To se musíš ozvat. S mojí pamětí tomu není divu.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #50
            Vcera som tak kukal, co mam na disku a zrazu... ROADKILL! To je podla mna zabudnuta superhra. Presli ste to niekto? Ja som sa nikdy nedostal cez posledny level...
            ???

            Komentovat


              #51
              Roadkill je supaaa

              Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
              Vcera som tak kukal, co mam na disku a zrazu... ROADKILL! To je podla mna zabudnuta superhra. Presli ste to niekto? Ja som sa nikdy nedostal cez posledny level...
              Poslusne hlasim - PRESIEL. SUPER HRA !!! Uz dlho pasiem po originalke, zatial som nemal stastie.
              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

              Komentovat


                #52
                To uzasne intro si kamos nahral na VHS-ku a potom to dookola pozeral na videu
                ???

                Komentovat


                  #53
                  Get the jackpot ... get the super jackpot. Jo Roadkill to jsem hraval hodne casto, zabavna hra.
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #54
                    Super hra

                    A hlavne super zvuky, ta digitalizovana rec a elektricke gitary !!!! Superior !
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      #55
                      No jaho mam 34 disketach CD32 verziu
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #56
                        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                        No jaho mam 34 disketach CD32 verziu
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #57
                          LoL 34 disket, co takhle RAR. To není opomíjená hra, to je pecka...It´s Showtime

                          Komentovat


                            #58
                            Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                            Poslusne hlasim - PRESIEL. SUPER HRA !!! Uz dlho pasiem po originalke, zatial som nemal stastie.
                            aj mne sa Roadkill paci, take fajn dynamicke originalka sa inac casto objavuje na ebay
                            Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                            Komentovat


                              #59
                              Cannon wins! Roadkill je superpařba... Vzpomíná někdo ještě na Troddlers? Nebyla to sice superbomba, ale co mě na hře uchvátilo, tak to byla Brimblovo muzika.
                              Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                              Komentovat


                                #60
                                Troddlers, jeho kopie byl Oskar, stejná grafika, je tuším, že nebyly AGA

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X