Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga kvíz

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga kvíz

    Jak jste na tom? Mám úspěšnost 77% (23 otázek správně) .

    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    #2
    No ja som sa zmohol na slabych 20 a este som sa aj dozvedel, ze som BAD BAD cheater, ked som sa chcel pozriet este raz na mozosti minulej otazky Problemy som mal so systemovymi otazkami o adresach a podobne...
    ???

    Komentovat


      #3
      score

      Ja som mal spravnych odpovedi 21 a percenta nieco cez 70%.
      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

      Komentovat


        #4
        Noo, pěkně jsme se znemožnili . V technikých otázkách jsem fakt plaval
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          80 procent, 24 z 30. Ty poslední ale jsem spíš odhadoval, tolik do systému Amigy zase nevidím, abych věděl která funkce je bufferovaná a tak.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            16 spravne. To je bida. Ale muzu to svyst na znalosti angliny
            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

            Komentovat


              #7
              Jednu jsem nevedel 30 otazku tu jsem jsi tipnul a spatne.
              Jinak kdo cetl pozornr AMIGA historie na portale vedel vetsinu odpovedi.
              Kdy kde co jak jse jmenovalo.
              Přiložené soubory

              Komentovat


                #8
                No to sice jo, ale ty technický s pamětí apod... no odpovědi jsem nevěděl a ani nikdy vědět nebudu
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #9
                  Mohl by mi někdo vysvětlit toto?

                  12) "Only Amiga makes it possible" - Why did Commodore use this advertisement phrase?
                  Your answer was WRONG.
                  The correct answer is: it was possible to run a second operating systems in multitasking



                  O jakém druhém operáku v tasku se mluví? Jakože DOS v PCtasku?
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Jinak udělal jsem 50%, začátek easy, ale druhá půlka byla spíš tipovačka, tyhle technický věci nadrcený nemám . Ale potěší.
                    Mi to připomnělo, že jsem dělal dřív Megapařanský dotazník... možná bych mohl něco podobného udělat na Amiga hry .
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #11
                      57%, z historie Amigy plavu. A s tim druhym operacnim systemem v multitasku to taky nechapu.

                      Komentovat


                        #12
                        Only Amiga makes it possible

                        Tahle hláška podle mě vychází z uváděcí prezentace Amigy 1000 z roku 85 v Lincoln Centru. Bob Pariseau tam mj. předvádí, že amiga umí spustit emulátor ibm pc a pc programy.
                        Video (jedno z mnoha) z této akce je ke shlédnutí na AmigaForever DVD.
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #13
                          Hurá jsem nejhorší, 40 procent.

                          Komentovat


                            #14
                            47 procent. No nejsem na sebe moc pysny
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              Taky 47%, ale tak u 4 otázek z těch správných jsem stejně hádal, no a u těch nesprávných je to jasné.
                              D.Gama/Divide/CF256MB, A500+/68020/8MB, A1200/68030/50/64MB, PowerMac 2xG5/1,8GHz/8GB/160GB/MacosX10_4, MacMini 1,25GHz G4/1GB/60GB/MacOSX10_4, SGI Indigo2/MIPS 6R4400/200/128MB/Irix 6.5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X