Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Blizzard PPC

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Blizzard PPC

    přemýšlim o koupi PPC i s grafarnou a tak se chci zeptat,zda se mi to v klasicke amize (ala desktop) neuvari.A druha otázka, zda grafarna funguje zaroven jeko scan doudler-abych mohl hrat klasicke hry z disket na PC minitoru.

    #2
    scandoubler rozhodne ne, je to proste druhy vystup.

    podle me v desktopu je to vo hubu
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Chain ma pravdu. Uz len samotny Blizzard v desktope je dost krutavec, treba podlozit Amigu a pokial bude ako sekundarny procak 040,tak ho bude treba dodatocne chladit. Pokial nanho nalepis este aj BVision, tak to asi dopadne zle...
      ???

      Komentovat


        #4
        Toto sem skousel PPC + Bvision v orig. kejsu. 040 v poho bez vetraku, PPC samozrejme s vetrakem, Bvision bez vetraku se mi to kousalo.
        Takze vetracek na Bvision to vyresil(ale je tam malo mista)
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          Si si isty, ze to nebolonaopak? Ten kamaratmal praveze PPC uplne studene a 040 zerave jak svina...
          ???

          Komentovat


            #6
            mam taky 040, a topi jako <|>
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              040 opravdu topi, ale nikdy jsem z nechlazenou 040 nemel problem. Jasne ze to mam na stole zvednuty. PPC je podle me studeny jenom kdyz je Amiga vypnuta
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                mas tam i bvision?
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Ono je asi tiez rozdiel, ci v danom momente pouzivas 68k alebo Warp/PowerUp aplikaciu...
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    Mam tam i Bvision. Ale je tam fakt malo mista, kdyz tam mam
                    jeste 3.5" hadr uz je to na hranici moznosti. Musel jsem vyndat FastATA jinak tam ten Bvision nejde narvat.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #11
                      Tohle bude topit i v pripade, ze ta amiga bude jenom zapnuta, ani tam nemusi nic bezet. Je pravdepodobne, ze ti to v klasickem uplne uzavrenem desktopu nepojede. Muzes mit stesti na kus, kterej ano, ale tim teplem se ti asi stejne rozhodne neprodlouzi zivotnost toho stareho HW. Asi to zkus, kdyz to nepojede, nejak se to bude resit.

                      Komentovat


                        #12
                        Ja jsem chladil 040 i v pc toweru.Ted to pomalu vracim do puvodniho stavu,tak budu chladit i permici.Jinak se tam vejde vse,ventilatory,karty,fast-ata je nadzvedla dvemi radami patic,takze perm.se pod ni vejde,a zhora klavesnice taky.Mam problem s cd rom.na te ksande z notebooku nechce chodit.jinak taky bude nad pcmcia sbernici.
                        Na mem boardu jsem i v toweru,i ted musim mit pridane napajeni na misto napajeni floppy,jinak amiga nenabootuje.kloss

                        Komentovat


                          #13
                          kloss: Jojo vono vlastne eistuje to "zvedaci reseni" na FastATA.
                          Da se to koupit tady v CR? Jinak permice je u tebe Bvision Permedia?
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            #14
                            zvedaci reseni sou normalni patice
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              GHH: nemáš foto ?
                              Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                              (
                              WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X