Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CF2IDE v A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Vhodna uplne neni, to je fakt (je uplne na nic).
    1. Napajeni uplne nepotrebuje, jde to i bez toho, ale musi se mirne upravit (napajet na ni jednu diodu).
    2. Neni na kabel (na kabel by to bylo relativne OK), je do desky, ale ma klasickej (velkej) IDE konektor, Predseda to nazval 3.5", coz je docela vystizne.
    Naposledy upravil Doda; 13.02.2008, 17:44:01.

    Komentovat


      #32
      Použít se sice dá, ale!!! Musí se udělat extra kabel, napájení nutně nepotřebuje, ale nebude chodit ještě vetší množství CF karet. Zkoušel jsem ji v toweru s touhle redukcí. Pak není potřeba zvláštní kabel. Chodila. Do toweru se může hodit tahle, ale ta cena patří spíš do kategorie lolik.
      Naposledy upravil Starej_Mraf; 13.02.2008, 19:42:06.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #33
        tahle redukce je vhodna primo do pc desky (routery, linuxy, atd.)
        v amize k hovnu, zbytecna drbacka s exotickym kablem.
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #34
          Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
          Do toweru se může hodit tahle, ale ta cena patří spíš do kategorie lolik.
          chces podobnou za 250? sice nema vyhazovani ale zas ma ledku vyvedenou ven.
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #35
            Dotaz - mám tuhle CF - vím, že je v pohodě, Radooz ji má taky a nedávno jsme ji rozjeli (i v kombinaci s CDROM na jedné kšandě). Zezadu mám ale připájenej drátek - je to kvůli té detekci práci disku? Asi jo, ale jen mne to zajímá.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #36
              Jo, to je presne kvuli blikani LEDky na Amize.

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X