Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

CF2IDE v A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    CF2IDE v A1200

    Tak mi konecne dorazily vsechny potrebne veci (CF2IDE 2.5" redukce + kablik 2.5" + CF Sandisk Ultra II 2 GB), nabastlil jsem to do Amci a ... zjistil jsem, ze mi chybi Install disk od Workbenche. Coz o to, objednal jsem stejne 3.1 Roms + WB 3.1, ale zajimala by me jedna vec:

    LEdka signalizujici cinost HDD v Amize stale sviti (tudiz nevim zda to je spravne) + "disk" zatim jeste nikde nevidim, ani pod zarizenimi v Boot options (coz teda taky nevim zda je normos, zda to Amca detekuje az po nastaveni/naformatovani partitions v HDToolboxu).

    Tot vse, kdyby mi nekdo odpovedel zda jsou tyto 2 veci v poradku, budu rad Jinak si budu muset na vysledek pockat az dorazi objednavka z UK ...
    PC: Core2 Duo E6850 @ 4.00 GHz, 4GB RAM, nVidia 8800 GTX @ 702/1674/2100, SB Audigy2, WD Raptor 150GB + ST 320GB + Max 120GB, LCD HP LP3065 30", Vista Ultimate x64
    Amiga: A1200, CF2IDE 2GB

    #2
    Svítit pořád by to nemělo, normální stav je jako u každého HDD - zhasnutá LED.

    A samozřejmě disk musíš napřed připravit HTtoolboxem, aby to Amina našla, jinak ho uvidí právě jen HDtoolbox.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Zkus otočit kabel.

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Horoděj Přejít na původní příspěvek
        Tak mi konecne dorazily vsechny potrebne veci (CF2IDE 2.5" redukce + kablik 2.5" + CF Sandisk Ultra II 2 GB), nabastlil jsem to do Amci a ... zjistil jsem, ze mi chybi Install disk od Workbenche. Coz o to, objednal jsem stejne 3.1 Roms + WB 3.1, ale zajimala by me jedna vec:
        Pro zavedení CF karty budeš potřebovat buď první disk WB (Install) nebo HDInstTools. A ještě filesystém. Na hraní ti bude stačit FFS (je součástí WB disket). Pro rychlejší práci použij SFS nebo PFS.

        Autorem citovaného textu je Horoděj Přejít na původní příspěvek
        LEdka signalizujici cinost HDD v Amize stale sviti (tudiz nevim zda to je spravne) + "disk" zatim jeste nikde nevidim, ani pod zarizenimi v Boot options (coz teda taky nevim zda je normos, zda to Amca detekuje az po nastaveni/naformatovani partitions v HDToolboxu).
        Ledka by měla svítit, jen když amiga přistupuje k disku. Zkus zkontrolovat usazení a master slave nastavení.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          k problemu s neblikajici diodou na redukci zkus precist tohle: https://www.amigaportal.cz/node/613

          Komentovat


            #6
            A nezapomen snizit Maxtransfer na 0x1fe00, u Sandisku nutnost
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
              A nezapomen snizit Maxtransfer na 0x1fe00, u Sandisku nutnost
              Jak se to bude projevovat kdyz to neudelam?

              Komentovat


                #8
                Samý checksum errory, Dodo.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  Tak jsem to zda se udelal

                  Komentovat


                    #10
                    Ja to prve nesnizil a port ADoom skoncil chybovou hlaskou a v dokumentaci k teto hre jsem se docetl ze mam prilis velky maxtransfer. Asi se to projevi v kopirovani velkych souboru.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #11
                      No kabel zapojeny mam spravne (1-1 = napajeci piny), ale ta redukce je pouze 2.5", tudiz napajeni jede pres ide kablik. Co se tyce nastaveni jumperu, tak momentalne to je cabel-select, mohu propojit "jumper" (az sezenu nakej dratek, ty hovada tam jumper nedali) a nastavit to tak na Master, ale tezce pochybuji, ze mi to odstrani problem s neustale svitici diodou hdd ...
                      PC: Core2 Duo E6850 @ 4.00 GHz, 4GB RAM, nVidia 8800 GTX @ 702/1674/2100, SB Audigy2, WD Raptor 150GB + ST 320GB + Max 120GB, LCD HP LP3065 30", Vista Ultimate x64
                      Amiga: A1200, CF2IDE 2GB

                      Komentovat


                        #12
                        Já myslim, že by to právě naopak pomoct mělo.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                          Já myslim, že by to právě naopak pomoct mělo.
                          Tak jsem to neodborne spojil dratkem (pajku doma bohuzel nemam) a hle - dioda nesviti Diky moc za help, snad to pomohlo, dalsi se dozvim az mi dorazi instalacky WB (pres FDD je fakt tahat nechci )
                          PC: Core2 Duo E6850 @ 4.00 GHz, 4GB RAM, nVidia 8800 GTX @ 702/1674/2100, SB Audigy2, WD Raptor 150GB + ST 320GB + Max 120GB, LCD HP LP3065 30", Vista Ultimate x64
                          Amiga: A1200, CF2IDE 2GB

                          Komentovat


                            #14
                            Co si tu CF kartu připravit pohodlně ve WinUAE a víc neřešit?
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              To zas nejde uplne v kazde ctecce, udelat to v Amize neni problem.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X