Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nefungují mi starší hry na A1200, možná nejde FDD?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Ale to ne, koupil to v celku vcetne FDD, jen podle toho co pise, tak se zda, ze FDD je mrtva (nebo ma mrtve diskety, ktere zkousel).

    Komentovat


      #17
      Nie su tie hry nahodou NoDOS? Ja mam Escomacku A1200 Magic a pri NoDOS-ovkach mi to robilo nieco podobne. A tu Kick 1.3 (ktory samozrejme funguje aj na holej A1200, hral som takto Elviru 1 aj 2) nepomoze...
      ???

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je Friťák Přejít na původní příspěvek
        no možná by to chtělo, ja totiž tomu nerozumim, tu amigu jsem koupil dneska, nějaké podrobné informace nemám takže to asi bude složité se mnou jinak když chci teda přenést třeba ten kick na disketu z PC abych ho použil na amigu, stačí to hodit na obyč disketu nebo se musí nějak formátovat aby to Amiga přečetla? Sry za tyhle otázky ale já to fakt nevím
        Hele, je ta Amiga od firmy Commodore nebo Escom? Commodorovská má vlevo nad klávesou Esc štítek "Commodore A1200", Escomácká tam má jenom nápis "Amiga 1200". (při předpopkladu, že se v ní někdo nevrtal a neproházel desky, floppyny atd)
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #19
          no je tu štítek Amiga A 1200HD ale nemá to logo commodore, tak si nejsem jistý, asi to bude ta Escom což já vůbec neznám.

          Komentovat


            #20
            Escom pokračoval po roce 1995 nějakou chvíli ve výrobě Amigy 1200 po krachu Commodora, ale pak sám zkrachoval. Jejich A1200 se ale od commodorovské trochu liší, mimo jiné právě disketovou jednotkou, se kterou byly na začátku problémy.

            Je to tenhle štítek, že?
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #21
              aha, takže to znamená že ty diskety mi nepojedou vůbec nebo se to dá nějak upravit?

              Komentovat


                #22
                Da sa to upravit.
                ???

                Komentovat


                  #23
                  Dá se to upravit, ale je to otázka pro zdejší techniky. Už o tom bylo hodně napsáno, myslím že i tady na fóru nebo na portálu.
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #24
                    Porad jestre nevite, cim to je, nejdriv hlavne zkus Workbench (fungujici), kdyz nabootuje, je to zadrhel s Escomackou disketovkou, kdyz ne, je disketovka mrtva bez ohledu na puvod.

                    Komentovat


                      #25
                      Tak tak. Máš diskety Workbenche, friťáku?
                      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                      Komentovat


                        #26
                        mám jeden Workbench 2.05 ale taky nejede, dělá to samé co ostatní diskety, třikrát zahučí a nic, tak je dost možné že to bude tou disketovkou

                        Komentovat


                          #27
                          No tak to asi jo...
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat


                            #28
                            i když ty diskety byly naposled používané asi před sedmi lety, sice byly schovány ve skříni ale i tak nemusejí být funkční, tu amigu jsem koupil včera, ten, co mi to prodal na tom pry před pul rokem ještě hrál bez problémů, pak to měl také schované takže obojí je možné, jinak sem aspon udělal foto když už nic jiného: http://mojeamiga.wz.cz/

                            Komentovat


                              #29
                              Urob fotku, floppy mechaniky, to prezradi viac...
                              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                              Furiatune homepage

                              Komentovat


                                #30
                                zkusím, ale později, sám to raději rozebírat nebudu, jinak nevím jestli pomůže, je to 3.1 ROM, pak nějaké 40.068 na uvodni obrazovce (seriove čislo??)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X