Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ID

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    ID

    tak jsem koupil Scandoubler-interní a funguje skvele,jeste jsem si predelal HD na CF a narazil jsem ze mi nenabíha CD romka (slim-taky ji mam vbudovanou v amize) tak jsem zacal patrat jak bych mohl vyresit. Fast ATA neni spatnej napad ale koliduje s Scandoublerem a tak hledam nejaky IDcko na kterem rozbehnu jak CD-rom tak CF i se scendoublerem.nejaky alternativi jsem nasel ale nevim jestli se mi pak vejde CD romka do amigy




    #2
    Narazili jsme na to už několikrát, narozdíl od HDD prostě CF na společný kšandě s CDromkou ze záhadného důvodu odmítá fungovat.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Zkus spíše toto. Není to na stojáka, ale lze to na kšandě umístit kamkoliv podle potřeby. Sice to pak potřebuje k práci idefixe, nebo cracknutý atapi.device, ale vše se dá zařídit.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        jo tak to asi testnu, ten idfix tam nejspis taky dovnitr nenarvu,kvuli tomu scandoubleru,leda že bych sehnal externiho scandoublera a aspon bych mihl zapojit fast ata.nevito nokdo o nejakem externim scanu??

        Komentovat


          #5
          Tak narvat všechno do klasické kastle asi opravdu nepůjde...
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X