Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Galaga Party 2008

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Galaga Party 2008

    Velevazeni pratele!

    Mam volnou hospodu na Letny s dostatecne velkym salonkem (i s fliprama). Majitel - kamos povidal at to smeruju spis na sobotu. Datum jeste neni presne urceno, ale muzeme v podstate kdykoliv. Parba bude mozna az do hodne pozdnich hodin. Videl bych to v prubehu pristiho mesice nebo dyl.

    Nejake organizacni navrhy ?
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    #2
    HA!

    No, návrhy. Největší problém je dostatečný počet monitorů. Promítačka asi bude, jestli to chápu dobře. A Amigy nejsou problém. Jinak jestli je tam pivo...

    Jakej je to konkrétně podnik? Hluk a podobně v pohodě?

    No začnu trénovat (ne snad, že bych od minule přestal .
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      HA!

      Jupí. Monitory problém vzhledem k tomu, že tam asi autem nepojedu poáč že pivo.
      "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

      Komentovat


        #4
        Klub Franke

        Mam 2 PAL monitory, ale chtelo by to aspon tri. Kdo ma CD32 at prinese. Je to Letna, skoro roh (primo na rohu je jina hospoda) ulic Kamenicka a Gerstnerova u sromovky. Franke. Plzen, Gambrinus, koralka, bez jidla.

        No hluk snad v pohode,je to pod zemi. Kduz nebudeme jako tlupa vrestanu
        Naposledy upravil ghh; 29.01.2008, 15:45:14. Důvod: hluk
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          aha, haha Franke
          super, tam uz jsem dlouho nebyl.

          Komentovat


            #6
            ;-? you know....
            Naposledy upravil ghh; 04.04.2008, 23:28:04.
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #7
              No beru vše co unesu tak i LCD.No možná nějakej gulášek by to chtělo
              A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
              WHDload reg.Oldrick.lha

              Komentovat


                #8
                Sakra ze bych dorazil ??? No pokud bude vhodne datum tak asi jo ...
                PC: Core2 Duo E6850 @ 4.00 GHz, 4GB RAM, nVidia 8800 GTX @ 702/1674/2100, SB Audigy2, WD Raptor 150GB + ST 320GB + Max 120GB, LCD HP LP3065 30", Vista Ultimate x64
                Amiga: A1200, CF2IDE 2GB

                Komentovat


                  #9
                  Hola,hola Galaga vola....Tak snad uz Ghh ma kde doladit tuhle party?
                  No tak nic,zacal brezen.Vyprasim Amize plosnaky a chipy,vydrbu zezloutlej plast a muzem mastit z disketama.
                  A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                  WHDload reg.Oldrick.lha

                  Komentovat


                    #10
                    Gp'08

                    TED uz jen KDY??? ...tesim se! Snad taky privezu vlastni zelezo... ||

                    Komentovat


                      #11
                      Baf!

                      Takze bych to videl tak za 3 tydny v sobotu. Jeste upresnim. Kamos Zdenek si musi udelat volno atd.
                      Kdo bude chtit prinest nejaky zelezo, klidne. Jeden projektor je jistej a mozna i druhej, ja mam dva monitory.
                      Ale zase bych to moc neprehanel - precejenom Galaga PARTY.

                      Snury, rozdvojky, prodluzky (pilnik,pilu,brusku,metr,hrebiky,srouby a mate rost? ) vsechno vemte s sebou.

                      Dotazy, navrhy ?
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        #12
                        Hail Galaga!

                        Ja mam taky nejaky monitory (asi dva nebo tri), mozna si pujcim i dalsi projektor, nebo i dva, bude-li to treba.
                        Jaky zelezo mam vzit urcite s sebou? Vzal bych asi 2x 1200, 2x CD32(+1x SX-01), 1x CDTV, pripadne nejakou petikouli. Ale jen se bojim, ze do tech dvanactek nemam zadny turbo. Mam jednu zatim netestovanou kartu... Asi se na to budu muset podivat...
                        Jinak, vsechno zelezo mam v zakladu (krome SX-01), i po SW strance na ty 1200 nemam zadny extra OS... ;-(
                        Vystracham aspon par poradnejch her! A na miste potom poprosim o naliti galagy...
                        Ja vim, je to sprosty, ale ja na ty moje kamosky proste nemam moc casu.

                        Dobra, zitra zacnu s testovanim, kompletaci a pod...
                        Hail Amiga!

                        Komentovat


                          #13
                          Termin se zda OK. Amig bude dost, asi bych vzal jen to pouzitelne.

                          Komentovat


                            #14
                            Zatím nemám nic proti!
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              Jo staci vzit jen Amigy na kterejch se bude opravdu hrat.
                              At z toho nedelame nejakej Cebit
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X