Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Už ste někdo viděl ROM 3.1 pro A 500?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Už ste někdo viděl ROM 3.1 pro A 500?

    Koupil jsem nefunkční A500 a v ní byla na první pohled nějaká zbastlená romka.
    Tak jsem otevřel svoli funkční a začal měnit šváby,abych zjistil co nefunguje.
    Tu romku jsem strčil do té funkční,a najednou naběhlo rom 3.1
    Zkoušel jsem i disketu workbench 3.0 a normálně to bere.


    #2
    Jo, mam ji taky. V A600.

    Komentovat


      #3
      No tahle je trochu jiná,ale to je jedno.
      Zkusil jsem ji v A600 a taky dobrý,sorry za stupidní dotaz,ale já to fakt nevěděl,že to jde takhle prohazovat.

      Komentovat


        #4
        jestli je jiná bude to možná taková ta doma dělaná
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          ako som zistil vesalia dodava zrejme naprogramovane romky 3.1
          hezka nalepka, ale skor by ma zaujimalo ci je to koser a nejedna sa nahodou o cierne kopirovanie

          este otazka moze robit takato "neoriginal romka" problemy?
          Naposledy upravil Starej_Mraf; 29.05.2009, 09:13:17. Důvod: Zbytečné 2 příspěvky

          Komentovat


            #6
            Ne nejedná se o nijak barevné kopírování. Všimni si, že na nálepce je číselný kód, což podle toho co jsem našel znamená, že mají licenci k prodeji ROMek. Mluvit o ROMkách a zároveň o černé barvě v jednom přípěvku, to je .... ..... roztomilý dvojsmysl!

            O problémech nevím, možná co se týče rychlosti. V nerozšířené A500 to problémy nedělá, s turbokartou se mi občas stane že amiga skočí do červený obrazovky. Dal jsem tam 2.04 a 3.1 jsem vrazil do externího řadiče s paticí pro externí kickstarty a je po problémech.
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              Pokial je korektny Kickstart (verzia) tak nie.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
                O problémech nevím, možná co se týče rychlosti. V nerozšířené A500 to problémy nedělá, s turbokartou se mi občas stane že Amiga skočí do červený obrazovky. Dal jsem tam 2.04 a 3.1 jsem vrazil do externího řadiče s paticí pro externí kickstarty a je po problémech.
                Mám v A-500+ také KS 3.1 (CPU68030/50MHz + FPU68882/50MHz, 2MB Chip RAM, 8MB 32bit Fast RAM. No Problema.

                Komentovat


                  #9
                  otazka bola ci naprogramovana romka moze robit skryte problemy?

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X