Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vymenujte 3 najhorsie hry!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Ta fakt nemáš moc nahráno, viď?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #17
      Neviem kde to beries, ale vidim, ze toto vlakno splnilo svoj ucel...
      Nikto sa neodvazi sem napisat ani meke F, zo strachu, ze by sa niekto po nom vozil.
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        #18
        Ale houbeles . Vyjmenoval jsi možná tři nepříliš populární nebo nepříliš dobré hry, prosím, ale dát jim punc "nejhorší" je prostě znakem nedospělosti.

        Nejhorší hry na Amize (když bych teda měl vybrat jenom tři) jsou podle mne:
        Akira
        Death Mask
        Rise of Robots

        Ale dalo by se pokračovat ještě dlouho, to je jasné .
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #19
          Dejve, jako jo, tydle jsou strašný, ale jsou fakt ještě horší. Tyhle jsou jenom známý. Já bych si jako další přisadil třeba Dragon's lair, Desert Apache, Freddy Hardest, Yolanda, Kang-fu... to jsou opravdu strašný hry. A je potřeba si je zahrát, ne jenom kouknout na obrázky a pak říct, že Rise of the Robots je dobrá hra. A že to na PC bylo lepší? Já myslel že se bavíme o Amiga hrách.
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #20
            No na PC je RoR stejně špatnej.

            Jinak jasně, špatnejch her je hromada . Z tebou jmenovaných neznám jenom Yolandu, jinak zcela souhlasím, to jsou strašný sračky. Zase bychom mohli vyjmenovat hafo neznámejch titulů (neznámých právě proto, že byly špatné), takže když člověk vytáhne známé sračky, tak se někdo ozve, jako třeba teď .

            BTW bych přidal Tommy Gun či Teresa, že .
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #21
              V RoR na SNESu šel aspoň protivník přeskočit, na Amize vidíš oba charaktery celou dobu jenom z jedný strany... no fuy.

              Tak taky ještě přidáme trošku špíny: co takové Monstrum?
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #22
                lol tommygun me chvili i bavil
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #23
                  Z grafiky Kang-fu mi jde mráz po zádech. Je možný že to vůbec bylo psaný pro AGA? (Jak se na obalu ještě chlubí větou: "Especially developed to use all the possibilities of the AGA AMIGA computers...")
                  Proběh jsem si žebříček nejhorších na Lemonamiga.com a úplně mam dost. Takový hry bych nechtěl ani zadarmo. (nejhorší na tom je, že některý z nich byly zadarmo přibalovaný k jinému SW)
                  A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

                  Komentovat


                    #24
                    Ano, Kang-fu bylo dodáváno jako součást instalačního cd PFS3 (obojí od Greedu). Zajímavé spojení, nejhorší hra se prodává nejlepším filesystémem. Holt na hře se to naučili, vychytali chyby a udělali filesystém )
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #25
                      Pinball Mania, ktora bola prilozena k Amige 1200 Magic bola sracka jak hovado.

                      Teresa bola celkom fajn, ked som ju hral ako 14 -rocny
                      ???

                      Komentovat


                        #26
                        Teresa je dohraná za 3 minuty

                        Pinball mania byla skutečně mizérie
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #27
                          no jeden stul z te manie se da, tusim ten spider sem i chvili hral. jsou i daleko hosi pinbally
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #28
                            Teď jsem si pánové vzpoměl na Global Efect, tak tohle je úplně mimo

                            Komentovat


                              #29
                              Měl pěkný intro se supr hudbou, hezkou grafiku, ale tu hru jsem nikdy naprosto nepochopil.
                              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                              Komentovat


                                #30
                                intro a jedna skladba to bylo pěkné ale samotná hra byla snad jen pro zaryté ekology

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X