Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

problém se zdrojem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    problém se zdrojem

    Zdravim všechny. Mohl by mi prosim někdo poradit se zdrojem?
    Po několika letech jsem se chystal zprovoznit amigu, ke které mám externí Micronik zdroj. Když jej ale zapnu, tak se snaží roztočit větráček, ale jakoby se "zacukává". Prd tomu rozumim, a tak se obracím na povolanější. Díky za pomoc. Omlouvám se popis problému, ale nevim jak přesně to popsat. Tak ještě jednou díky.
    A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

    #2
    Jestli je mrtvej ten zdroj, tak to asi tezko budes opravovat. Funguje ti to, nebo se ti jen nelibi ten vetracek?

    Komentovat


      #3
      No zdroj právě nejede. Myslel jsem, že to spolu souvisí. Uvažoval jsem o zkratu nebo něčim podobnym. Nebo že to snad nějak souvisí s tim, že to několik let stálo. Ale jak řikám, prd tomu rozumim. Ale před lety jsem ho dával do krabice funkční.
      A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

      Komentovat


        #4
        vyschnuly kondy a bude asi mrtvej, uriznout konektor a dat ho na jinej zdroj
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #5
          Presne, nekde si asi taku zkus pujcit funkcni zdroj at vis, jestli ti to vubec jede.

          Komentovat


            #6
            OK, díky moc za odpovědi.
            A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X