Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SCSI kabel

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    SCSI kabel

    Mam SCSI kit (pro B1260), mam SCSI disk (68 pin), ale chybi mi SCSI kabel. At koukam na ruzne weby jak koukam, nemohu zadny vhodny najit.

    Jak nebo kde mohu sehnat Amigacky SCSI kabel?
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    Zkus tohle .
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      Na aukru toho byva celkem dost.

      Komentovat


        #4
        Nebo amigakit:
        AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.


        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          kamen urazu je predevsim 68pin disk. Porid si 50 pinovej nebo budes muset schanet drahou redukci.
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
            kamen urazu je predevsim 68pin disk. Porid si 50 pinovej nebo budes muset schanet drahou redukci.
            Bohuzel se v SCSI prd vyznam. Na ten kabel z AmigaKITu jsem nasel navod, da se udelat. Ale nevim, jakou redukci, ci kabel mam nasadit na ten "modry" konektor. Ma ten konektor nejaky specialni nazev?
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              chlapi kurna !



              udelej si kratky kus 26F-50M, a z toho samce uz to rozbetlujes jak bude potreba, klidne i na ten 68pin
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                1. Na AmigaKITu ma ten kabel zvlastni koncovku, pokud bych ho koupil (jako ze se mi moc nechce), stejne budu muset mit nejakou redukci - a tu uz tam nikde nevidim.

                2. Verim ze vy vsichni jste Chainove poznamce rozumeli, bohuzel ja ne

                Musite me omluvit, fakt se v techto "bastlicich vecech" moc nevyznam. Rikate, ze staci koupit PFL 26 konektor (ten se strka do SCSI na KITu), pak nejaky datovy kabel (zrejme 26 zilovy ktery se jmenuje 26F-50M) a spajet prislusne piny na 68 pinovy konektor?

                Samozrejme to nebudu pajet ja, ale reknu "pajecim kamaradum", jen jim musim rict co s cim spajet a jak.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  Ad 1. Já mám stejné řešení, jako je kabel na amigakitu. Na něj mám napojený další kabel, který se prodává na vesalii. S rozdílem více konektorů na připojení scsi disk. Pro mě toto nejpohodlnější řešení, protože když potřebuju k amize 1200 v desktopu připojit další disk nebo scsi cdromku, prostě to připojím. Pokud to chceš do toweru, tak to bude chtít spíš jiné řešení.

                  ad 2.
                  Ich habe nich verstanden, ich bin kein bastlíř
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    Osobně bych ten canon konektor zkusil samořezný. Možná by se to tedy obešlo bez pájení.
                    www.oldcomp.cz
                    party.oldcomp.cz

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                      Ad 1. Já mám stejné řešení, jako je kabel na amigakitu. Na něj mám napojený další kabel, který se prodává na vesalii. S rozdílem více konektorů na připojení scsi disk. Pro mě toto nejpohodlnější řešení, protože když potřebuju k amize 1200 v desktopu připojit další disk nebo scsi cdromku, prostě to připojím. Pokud to chceš do toweru, tak to bude chtít spíš jiné řešení.

                      ad 2.
                      Ich habe nich verstanden, ich bin kein bastlíř
                      No neco podobneho bych chtel. V Linuxovem PC mam SCSI radic i 68 pin kabel se 3mi konektory. Podobny kabel bych chtel i na Amize. Podle me by slo koupit tento klasicky 68 pin kabel a dat mu jen jinou pocatecni koncovku. Nemam pravdu?
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        #12
                        nic nepajet, vsechno samorezny! kable paji bastleri

                        26F znamena 26 female, 50M znamena 50 Male.
                        jabel od amigakitu ma externi 25 canon (do desktopu velmi dobre, v toweru velmi napicu)
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          68 pin kabel mam, 26 pin koncovku jdu zitra koupit. Nemate nekdo planek ktere z tech 68 pinu pujdou do te 26 pinove koncovky? (a v jakem poradi?)

                          Dalsi vec, k cemu je terminator? Tim se musi zacpat vsechny koncovky?
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            1. planek na a.org
                            2. terminator musi byt na obou koncich scsi retezce
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X