Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A500 do růžova

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A500 do růžova

    Neporadi nekdo co to muze bejt, ze moje A500 ma misto bili na uvodni obrazovce ruzovou?
    A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

    #2
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Asi jsem to nenapsal srozumitelne, ale ja myslel ta obrazovka uz jak tam je ruka s disketou tak podklad je ruzovej.
      A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

      Komentovat


        #4
        To ti asi vypadla zelena (z RGB), nebo je ji malo (nekde je velkej prechodovej odpor). Asi jen spatnej konektor nebo kabel (nevim, jestli tam nemas modulator).

        Taky jsem to pochopil jako Prober, ale ruzova byla fakt divna

        Komentovat


          #5
          Mě tohle přesně dělal vadný kabel k monitoru.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            To bude stejny.

            Komentovat


              #7
              Testoval jsem to s modulatorem i scartem a oboji je stejny.
              A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

              Komentovat


                #8
                Mozna upadl pin primo v konektoru v Amize. Mozna je zastrcenej dovnitr, ohnutej, ulomenej, nebo odpadl od desky. Najdi si co je zelena a koukni na nej. Plusko snad melo i barevnej kompozitni vystup a pokud to plusko neni, coz asi ne, tak je pouze cernobilej, ale i na vhodnem obrazku by mohlo vyt videt, jestli tam ta jedna "barva" chyby nebo ne. Mohlo taky uhnit neco mezi konektorem v Amize a videohybridem, bylo by to dobre promerit, jestli od hybridu vede cesta az k tomu pinu na canon konektoru (je tam mezi tim snad jeste kondenzator).

                Komentovat


                  #9
                  Koukal jsem na to a je to v tech mistech na desce nejaky zoxidovany. Mozna pomuze jen vycistit.
                  A1200 + Blizzard 1230/50/64MB + HDD + PCMCIA CD1200, A500 1MB + Alfapower 4MB s HDD.

                  Komentovat


                    #10
                    Plusko už obrazovku s disketou v ruce nemá.To už mělo kickstart 2.0...
                    A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Prudus Přejít na původní příspěvek
                      Plusko už obrazovku s disketou v ruce nemá.To už mělo kickstart 2.0...
                      Dobrej postreh

                      Komentovat


                        #12
                        tam fakt schazi barva, promerit kam az se ti to ztraci,
                        sel bych smerem vod konektoru k denise zeano
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          Alebo je to v monitore/telke. Mne robil PC monitor nieco podobne, ale vsetko bolo do zelena alebo tak nejak a vnutri bol asi nejaky problem s modrou zlozkou...
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                            Alebo je to v monitore/telke. Mne robil PC monitor nieco podobne, ale vsetko bolo do zelena alebo tak nejak a vnutri bol asi nejaky problem s modrou zlozkou...
                            v tom pripade se diva celou dobu i na fialovy televizni noviny a nevsiml si toho asi

                            omg
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              mne to robi modulator

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X