Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Zpomalená A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    jedina nekompatibilita je v pouzivani ruznych disksalvu a podobnych utilit ktere pocitaji s FFS. Coz je z principu ovsem nevyhnutelne.
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #17
      Četl jsem něčí článek o PFS na portále, takže mám představu o výhodách, ale přišel mi až podezřele nekritický. Že nepojedou disksalvy je celkem logické. Zajímala by mne ale kompatibilita třeba s WinUAE, co nestandardní znaky (které třeba NTFS nezvládá) a jak je to s rychlostí loadingů her. Mohl bys to nějak stručně shrnout prosím?
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
        Zajímala by mne ale kompatibilita třeba s WinUAE, co nestandardní znaky (které třeba NTFS nezvládá) a jak je to s rychlostí loadingů her. Mohl bys to nějak stručně shrnout prosím?
        pod uae to slape uplne stejne.
        loading her v malych souborech bude rychlejsi, ale je to vo chlup, ty hry maj par mb
        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

        Komentovat


          #19
          Já se snažil rozchodit SFS.. Šoupl jsem ho na disk, partišně ho přiřadil, uložil změny a po restartu pro systém to zařízení vůbec neexistovalo.. tak jsem to vzdal... odebráním toho FS pět na FFS mi pro můj obdiv ponechalo původní data... No asi sem to někde zalamil
          A1200, Apollo 1260/50MHz, 32MB, KS 3.1, 4GB CF-IDE, WHDLoad registered.

          Komentovat


            #20
            sfs nebrat
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X