Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Tower of Souls

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Tower of Souls

    dnes se objevila tato hra u hoborga znáte ji někdo?



    nějaké HC RPG docela se těším až ji doma zkusím teda pokud ji moje amča
    8
    Sračka!
    12,50%
    1
    Jde to hrát se zaťatými zuby...
    25,00%
    2
    Skvělá hra!
    62,50%
    5

    Hlasovat v anketě již není možné, anketa byla časově omezena.

    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    #2
    No ja to kdysi zkousel a prisla mi to desna sracka, ale zkus to
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      Bohužel je to HC Blbost, dej si Darkmere.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        Bohužel nemohu souhlasit s tím, že TS je blbost, jediné co to je tak nedotažená pecka plná chyb, měl jsem doma dokonce originálku z německa a i tam jsem narazil asi v půlce na nepřekonatelnou chybu. Trochu mně to připomíná Diablo, hlavně systémem chození a bojem. Skvěle vymyšlené je otvírání zámků truhel a dveří, tajné chodby, tlačítka a v neposlední řadě míchání lektvarů z bylin. Je to velmi zábavná hra ale někdy trošku těžká.

        Komentovat


          #5
          Počkej počkej - tak je to bezva hra nebo Diablo s nepřekousnutelnou chybou?
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            Určitě bezva hra

            Komentovat


              #7
              Kdysi jsem v nějakém časopise četl, že je to Diablo na Amize. Vůbec nechápu, kdo takovou blbost mohl napsat, jelikož jsem tam s Diablem nenašel jedinou spojitost. Ono to zřejmě napsal člověk, který to nikdy nehrál. Ta hra rozhodně má hardcore obtížnost a bez manuálu se neobejdete. Je v ní hromada originálních nápadů, výtečný systém otvírání zámků a nejdokonalejší alchymie, kterou jsem dodnes měl možnost vidět.

              Komentovat


                #8
                přidal sem anketu .)
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  For HOBORG

                  S tím porovnáním ohledně Diabla. Minimálně jedna nebo i dvě věci tam jsou. Chůze pomocí myši a vůbec ovládání postavy a sbírání mnoha věcí. Sbírání lepších brnění, zbraní s tím, že sis postavu oblékal. Není to stoprocentní ale něco tam je.

                  Mimochodem, ta chyba je v nějakém šestém levelu věže, kdy se vejde do dveří a zčerná obrazovka. Pokud to ale nejni nějaká fligna

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X