Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Draco - čistenie a inštalacia OS3.9

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Draco - čistenie a inštalacia OS3.9

    Draco - ako som našiel a zachránil môj nový kus do zbiekry.
    Nasiel som tento stroj úpne náhodou. Pracujem pre jednu firmu ako IT - technik, bol som na výjazde v našej, okresnej TV. Klasika - vírusy atd... Vedel som že v minulosti pracovali s A1200 a SCALOU. Spýtal som sa či ju ešte nemajú a ak áno, tak či ju nepredajú? Riaditeľa mi povedala že niečo mali, ale nevie isto, že je tam krátko. "Dám vám vedeť". Ok, myslel som si jasné, jasné to hovoria všetci - ozvú sa. Prešlo pár dní a zrazu telefonát. Pán Vladimír máme pre Vás DraCo, Amigy sme už vyhodili!! Počom mi to predáte? Potrebujem namontovať do jedného pc DVDRW, tak za to! Dobre?? Jasnééé. Ráno som letel ako víchor!! Dali mi DraCo + orig SCALU na 10 disketach. DraCo bolo síce pekne zajeba**, ale uz je to lespie vid FOTO> http://venox.wz.cz/ DaMi is Best!! THX
    Naposledy upravil venox; 15.03.2008, 14:08:15.
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    #2
    Tohle patří do představovacího vlákna, jinak gratuluju a zavírám.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Skvělá práce!
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X