Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

O jakou hru jde?

Sbalit
Téma je uzavřeno. Pokud se domníváš, že je vhodné jej znovu otevřít, kontaktuj některého z moderátorů.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O jakou hru jde?

    Ahoj, mám dotaz , kterej sem vůbec nepatší...jde o jednu moc starou hru, jenže nevím do které z kolonek hry to napsat...

    Jde o hru která byla taková pochodová, hledali se tam klíče a postupovalo se do dalších levelů. Nazačátku je takovej tvor..nebyl to myslím člověk, ale chodil po dvou...běželo se s ním po jakoby poušti, kde byly v dálce takový duhový hory, běžel na levou stranu a po nějaké chvilce doběhl ke stromu, do toho stromu vstoupil a sjel takovým výtahem dolů do podzemí a tak hledal ty klíče a tak. Nakonci hry pak byla taková velká loď měla krvavý kly a jezdila v takovým menším prostoru tam a zpátky a musel ji zlikvidovat.
    Strašně bych tu hru chtěla nějak někde sehnat, ale bylo mi asi 7 když jsem ji s bráchou hrála, takže název si vůbec nepamatuju. Jen vím od bráchy, že hra byla na amigu na disketě... jinak si taky nemůže vůbec vzpomenout...
    Nevíte prosím někdo? Znáte ji?

    #2
    Shadow of the beast?
    Shadow Of The Beast is a game released in 1989
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    Komentovat


      #3
      jooo super, to je ono, moooc díííky

      Dá se to tam někde stáhnout? neučila jsem se AN, tak v tom těžce plavu...

      Komentovat


        #4
        Asi ne že... zkoušela jsem to tady stáhnout, http://zx-spectrum.wz.cz/rubriky/beast.htm ale nejede to... ani mi to na těch stránkách nejde hrát...

        Komentovat


          #5
          2Bari111: Tebou uváděný odkaz je pro ZX spectrum. Verzi pro amigu ti dávám ke stažení SEM.

          Mimochodem, budeš to hrát na amize nebo ve winuae?
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            uae v javě? omg
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
              2Bari111: Tebou uváděný odkaz je pro ZX spectrum. Verzi pro amigu ti dávám ke stažení SEM.

              Mimochodem, budeš to hrát na amize nebo ve winuae?
              Pomoc smile vůbec tomu nerozumím. Amigu nemám a winuae nevím co je smile

              Komentovat


                #8
                protoze ty hry nejsou primo na pc, musi se hrat pod nejakym emulatorem

                winuae je emulator amigy


                aby to nebylo moc slozity, doporucil bych stahnout vod hoborga

                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Jé ženská a se zájmem o Amigu... Pánové, připomínám, že já jsem vedoucí )))
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    sefe, tady sem si dovolil par svesticek

                    A my - plebs, pripominame vedoucimu - ste zenaty
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      #11
                      A kur... Tak zas nic
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                        protoze ty hry nejsou primo na pc, musi se hrat pod nejakym emulatorem

                        winuae je emulator amigy


                        aby to nebylo moc slozity, doporucil bych stahnout vod hoborga

                        http://hobring.esero.net/games_amiga...east_1_whd.exe

                        Kluci děkuju, už mi to jede, jen teda jak to začíná, tak se mi to zastaví asi na 4 tom červeným obrázku s těma dvouma potvůrkama a stojí to...hudba normálně hraje a entr nepomáhá, tak nevím co dělat, aby se to konečně posunulo a hra se rozjela, ale snad si poradím nějak....

                        Nechci tu nějak otravovat, ženský tu asi nejsou vítaný,......

                        Nemám zájem o amigu, chtěla jsem jen tu hru, kterou jsem hrávala s bráchou, mám na to úžasný vzpomínky, nic víc...

                        Komentovat


                          #13
                          bude to chtit nastavit ovladani mozna
                          nevim co tam hoborg ma, takze zmacknout F12 a vybrat game&io ports




                          mapr. tady je to nastaveny na sipkach na numerickym bloku (Port 1)
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #14
                            Zkusím, moc děkuju

                            Komentovat


                              #15
                              Tan nevím, jestli to pomohlo...teď už teda naskočil jako že začátek hry, mám tam lahvičku s životem a ještě cosi a běhá mi tam pořád dokola název hry a dál se to nechce pohnout...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X