Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Venox

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Hele, jí si nechci na noc kazit náladu. Když jsem to na portálu změnil, nikdo se neozval. Najednou to vytahuješ úplně v nesmyslné kombinaci s mými dvěmi prosbami o používání správce příloh. Místo toho abys mi napsal zprávu, že by to bylo lepší dát zpátky, tak tady píšeš že máš 24" monitor, že je to na hovno, čas je drahý, nebudeš číst novinky na portálu. Nezlob se na mě, ale to je úsměvné.

    Pokud klesne návštěvnost portálu ještě níž než je teď, tak pro mě není problém psaní novinek odstřelit nadobro. Mě to fakt nějak moc netrápí.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #32
      Nemas si cim kazit naladu, normalne sa bavime, nikto nesteka na nikoho..... len som ti pisal suvislost s velkym obrazkom preco zaco naco ... 24 LCD a potom pisem , ze OK budem to davat male. Pozri ak ti vadi , ze si nedavam handru pred usta a pisem co si myslim a nehram sa tu nic ine ako som - tak mi daj BAN a zmaz konto. Nebudem pachat zlobu a budes mat KLIDEK
      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

      Komentovat


        #33
        Klííídek, Venoxi, máš to z té vaší dědiny kousek, přijeď příští víkend na párty a oba vás zvu na jedno plzeňský (právě teď trochu trénuju chi chi)


        Mám v brozseru dva čudlíky, jeden na news a druhej na forum, měl jsem to tak i před změnou. A obrázky, tam nevidím žádnej problém též, možná je to tím, že mám Lišáka Ohniváka.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #34
          Jack-3d - ja ti dam "z té vaší dědiny" :->
          A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

          Komentovat


            #35
            Amiga 1200

            Tak konecne som sa dockal, dnes mi ma prist domov toto:

            Budem mat doma konecne fungujucu 1200
            Přiložené soubory
            WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

            Komentovat


              #36
              Ten stolek s primontovanou CD-ROM a zdrojem je brutalni
              I love Amiga

              Komentovat


                #37
                No řešení je to přinejmenším..mno... zajímavé? Ale asi to Venox dostane bez toho stolku

                Komentovat


                  #38
                  BohuŸial stolcek poskodili vandali v spolocenskej miestnosti, aspon to som dostal ako odpoved, ale malo to byt komplet.
                  WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                  Komentovat


                    #39
                    O: Venox

                    Po dlhom case opat, zopar noviniek. Podarilo sa mi dokoncit moju Retro Game a pracovnu miestnost. Za 5 rokov sa toho nazbieralo po skatulaich viac ako dost..... Vcera som zacal pomalicky vybalovat a triedit. Tesim sa ked si konecne zapnem svoju Amcu tower. Ani som nevedel kolko toho este mam A to este nieje vsetko vonku zo skatul .... vecer okolo 22 hej ma uz bolela hlava z tych veci...
                    Přiložené soubory
                    Naposledy upravil venox; 28.11.2011, 10:30:54.
                    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                    Komentovat


                      #40
                      O: Venox

                      Tyjo dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nicméně mi přijde že tam máš strašně málo zásuvek! A předpokládám, že nábytek bude přibývat postupně....
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat


                        #41
                        O: Venox

                        No a ja som si myslel ze mam doma vela krabic. Ale proti tebe som cajicek.

                        A ten Deluxe Paint IV je kraaaaasa.
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          #42
                          O: Venox

                          Krása krása krása!
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #43
                            O: Venox

                            Venox: takze dalsia akcia je u teba
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #44
                              O: Venox

                              Pokojíček je skoro jako náš panelový byt dohromady Luxusní... Co bych ale chtěl ještě někdy v životě vidět, je Chainův a neřku-li Svéťův pokojíček s vybalenými všemi serepetičkami
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #45
                                O: Venox

                                Konečně zas jednou smysluplně využitý sklep... )

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X