Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Daveho boje s MiniMigem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Daveho boje s MiniMigem

    Máááááááááááááááám to! )))))
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    Akorát mi monitor píše "not supported resolution". KURVA!
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      ne všechny zvládnou 50 Hz, můj ano
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        Ani na TV to nejde (VGA). No doprdele, 31 kHz ano, 60 Hz ne?
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          kde si prisel na 60hz? zasadne 50hz pal, na ntsc vystup potrebujes novou napln pro spartana, testni, nekde na a.org je link
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Proč 60 Hz? Protože výstup na standardní VGA? To je pak 31 kHz jen slabá náplast. Proč prostě kurva nemůže něco trochu fungovat? Mám obyčejnej Dell 1907FP a A500 za 200 Euro. Mně to nepřijde prostě normální.
            Jo, NTSC mne napadlo, ale potřebuju na to jak jsem se díval ještě asi
            tři jumpery, které na potvoru nemám doma.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              no protoze proste hry sou v palu, amigy sou v palu, 60hz maji jen posahany amici

              palovy hry ti na tom pojedou zrychlene a netkery vcetne hudby dyz to prepnes na 60hz.

              nema to co delat s minimigem jako takovym
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                No z tvého hlediska to chyba minimigu není, z mého ovšem je. Ale dost toho.

                Nasypal jsem tam NTSC, našel jsem na starém disku (z Amigy shodou okolností) dva jumpery a sláva - obraz leze ven.

                Akorát mi to odmítá ukázat packu s disketou. Po duhové diskotéce startu Spartana vidím červenou obrazovku a nic víc. Je něco jako kick13.rom pro NTSC? Jestli v tom jako je rozdíl - nebo jestli mám zkoušet další verze z toho, co mám?
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  Napsal bych Amigounovi, ten to rozjel bez problémů.. Se vší úctou, Chain to v ruce neměl.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Ja bych to zkusil u nejakeho souseda jeste na dalsim PC monitoru, jestli to je jen tim, nebo to mas nejake polomrtve.

                    Komentovat


                      #11
                      cervena obrazovka je chyba v rom. zkus esli jede stejny soubor i pod uae bez klice atd.

                      se vsi uctou dyz ven leze pal hazet chybu na minimig je kravina
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        doporucuji jednak vykaslat se na ntsc, zadruhe zkontrolovat, zda kickstart ma skutecne velikost 524 288, i když se jedná o kick 1.3, nekodovanou verzi, a nebo zkusit kick 2.0.
                        Pokud mas krom monitoru jeste LCD TV, zkus zapojit vga vystup z minimigu na tu lcdtv, ta by mela tech 50 Hz PAL zvladnout. Jumper staci na minimigu dat do pozice 31 Khz, a melo by to jet.
                        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                          se vsi uctou dyz ven leze pal hazet chybu na minimig je kravina
                          Mnojo, od jednadvacátého století člověk tak nějak čeká, že se dodrží určité standardy, minimální alespoň. Chápu, že PAL prostě leze v 50 Hz, ale proto jsem právě čekal, že bude minimig více modifikovaný, aby jel na LCD televizi (která nic pod 56 Hz nevidí). Nechápu, co na tom nechápeš.

                          Ale dobrá zpráva - už mi to jede. Bylo to fakt blbou romkou, vzal jsem si z FTP všechny a otestoval je, jede. (Tedy NTSC minimig1.bin a dva jumpery).

                          Ale zaráží mně - v manuálu píší, že Minimig podporuje rom 1.2 a 1.3 - a pokud vím, tak se na A500 dělaly přepínače mezi oběma romkama - proč se to dělalo - měl bych se tím zabývat?

                          A Amigoun píše o rom 2.0 - to je taky v pořádku?
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #14
                            přepínače se dělaly hlavne proto, aby po upgrade na vyssi rom si se mohl stale zpet prepnout, aby ti sly stare hry. prepinat 1.2-1.3 nema moc vyznam (1.2 vyzaduje minimum veci), naopak velky vyznam mal 1.3-2.0
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Chápu, že PAL prostě leze v 50 Hz, ale proto jsem právě čekal, že bude minimig více modifikovaný, aby jel na LCD televizi (která nic pod 56 Hz nevidí). Nechápu, co na tom nechápeš.


                              protoze ty hry jsou v palu, toz tak. ale to je marna debata koukam
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X