Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Jdou udělat WB diskety z ADF bez spec. HW?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Je takova disketa, extra urcena k pretahovani dat mezi A500 a PC po paralelu nebo serialu. Urcite o tom byla zminka na portale, ale nemuzu si proste vzpomenout, jak se to jmenuje, tohle je totiz pro A500 nejlepsi. Nevite nekdo?

    Komentovat


      #17
      Tak se nakonec v moji hlave rozsvitilo... https://eab.abime.net/showthread.php?t=27704

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je Ota Přejít na původní příspěvek
        Doda: Uprimne si priznejme, ze poradne nevim, co chci . Mam holou A500 a rad bych ji postupne rozbehal, tudiz mi prislo jako dobry napad na to jit pres zakladni sadu nekolika disket, ktere byly k A500 dodavany standardne v krabici. Dalsi krok jsem planoval rozchodit ser.laplink do PC a pres to pripadne tahat dalsi veci.
        Určitě to bude chtít přídavnou RAM (celkem 1 MB minimum) a případně disk. Teprve PAK má smysl se zabejvat nějakejma WB u pětikila. Samotné WB jsou k prdu, potřebuješ hry na disketách nebo disku.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #19
          I s holou A500 se da pracovat. Doporucuji ti precist si tenhle clanek z portalu.
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #20
            Starej_Mraf: Cetl jsem uz drive, chystam se prave jit touto cestou, rozchodit WB na Amize a propojit s PC, pak uz bych mel byt schopen ukladat ADFka rovnou na disketu v Amize.

            Davesade: Rozsireni na 1MB to chce urcite, nicmene musim pockat, az se to nekde objevi treba na Aukru, pulmego je fakt malo. S diskem na petikilu jsem pesimista, sehnat IDE radic pro A500 povazuji za temer nemozne, to uz bude asi jednodussi upgradnout na 600/1200.

            Komentovat


              #21
              Paměť koupíš třeba tady, poštovné z Anglie je docela příznivé a u tak malých součástek je cena skoro jako v Čechách.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #22
                512kB pre A500 je casto na polskom allegre a za velmi priaznive ceny, teraz som tam nasiel tiez:
                Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                Komentovat


                  #23
                  Upgrade na A600/1200 je možná (čti: určitě) nejjednodušší řešení .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #24
                    To urcite. Nicmene tomu uz schazi punc v mladi vysneneho pocitace, kdy jsem chodil ke kamaradovi slintat nad A500+ . Je mi jasne, ze zacinat s A500 a upgradovat nema smysl, vyjde to draz nez prumerne vybavena A1200, nicmene A500 pro me ma to kouzlo. Takze mozna vymena casem probehne, ale ted je mym cilem nejak rozchodit petikilo.

                    Komentovat


                      #25
                      No, tak mne napadá, že jsem při stěhování vyštrachal balíky disket, o kterých jsem neměl tušení. Mohl bych ti je věnovat - jsou to všechno hry, ale nevím, v jakém stavu. Celkem je to asi stovka disket. Co ty na to?
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X