Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Jak vytvořit restart wb s spuštění hry z disku

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    2GHH: mám tam memrun
    2Solaris: Skriptík mám v adr Flashback a nazvanej Start (prostě jinej název, než jak se jmenujej jakýkoliv soubor v adr), teď už to chápu, bude tam memrun Start! atd... ale odzkouším to zas až večer a podám report
    Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

    Komentovat


      #17
      No pokud mas skript nazvany Start, tak tam bude:

      memrun start reset killfloppy
      ....atd.

      Ten vykricnik jsem tam dal, at odlisim skript a spustitelny soubor, pokud maji stejny nazev.
      I love Amiga

      Komentovat


        #18
        2Solaris: Pochopitelně že to už funguje, ten vykřičník jsem měl v předchozím příspěvku blbě (taky si to zkuste vstávat v pět ráno )..
        A teď když jsme se dostali už tak daleko (alespoň se mnou), lze skriptík ještě upravit, aby šli takto spouštět i hry ve WHDloadu? Díq

        edit 2GHH: opožděně mi to došlo, tady na fóru skutečně překlep, v amize "memrun"
        Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

        Komentovat


          #19
          WHDLoad hry mají většinou ve spouštěcí ikoně tooltype: slave=spouštěcí soubor.slave a příkaz preload. Turrican2 od KilllerGorilly má např. tooltype:
          slave=turrican2.slave
          preload

          Pro spuštění bez SS sekvence si můžeš udělat v jekémkoli texťáku skripťík ala turrican2:
          Code:
          cd games:arkady/turrican/turrican2/
          whdload slave=turrican2.slave preload
          Tohle stačí uložit do základního partitionu, třeba pod názvem turrican. Pak stačí nabootovat bez SS a zadat příkaz execute turrican. Nebo jak uvádí Předseda v #3, soubor označ příznakem skript a pak stačí jen po bootu napsat turrican . Při psaní je jedno, jestli použiješ malá nebo velká písmena, amiga to nerozlišuje. Pro jistotu ještě uvádím odkaz na požadavky whdloadu.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #20
            pomalu s tim preloadem na holy dvanactce
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #21
              No hele, já o tom měl teď debatu na Lemonu a prej pokud whdload nemá dost paměti, tak prostě preload ignoruje, vynechávat ho nemusíš.
              "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

              Komentovat


                #22
                no to jo, ale proc mu to hned nutit

                stejne na tom rerozjede vubec nic, 700k volnych je v pytli
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #23
                  Předem omluva, že jsem se k odpovědi dostal až teď. Ve čtvrtek mi nejel net a včera mi konečně skončil školní týden. Podle toho DaMiho skriptíku se Turrican2 rozjede (stejným postupem se nechytne T1, byť nastartuje, ale pak vytuhne).. Jde mi ještě o to, jestli takový skriptík jde opět spouštět přes ikonku (restart, start hry s whdloadem). Hry bude spouštět malej kluk, ikonka je ikonka.
                  Raspberry Pi4B 4GB, nějaký jablka a aktivně DAW Reaper

                  Komentovat


                    #24
                    jasne ze to jde, placni do stejnyho adresare ikonu typu tool ktera se bude jmenovat stejne a jako spoustec dej iconx
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X