Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Celorepublikový slet Amigistů 2008

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sakra, to je jak na potvoru a to jsem si dokonce zařídil záskok v práci...
    A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
    A600 HD,
    2MB Chip, Fúria EC020 inside

    Komentovat


      Prober: A teď vážně - kdybych ti přispěl na benzín adekvotní částku, tak bys nepřijel, že je Prágl daleko (a já vím, že je)?
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        Taky bych příspěl. Dave na benzín, já třeba na děvky a chlast .
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          Chlapci, vážně ze mě nemusíte dělat takovou socku, tak špatně na tom zase nejsem.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            Takže v Jihlavě se předběžně nepotvrzeně rýsují dvě místa.

            Ahoj, psal jsem znamemu co sefuje jihlave par mistum a on je ve slovinsku tak ted nevi, ale mel by prijet do tri dnu.... jeste vim o fleku taky v jihlave cca 10x10 metru. Byvale muzeum mahlera u namesti je to rekonstruovany a maj to moji kamaradi zejtra zavolam oni totiz delaj srazy lidi co hrajou magiky.

            Toliko SMS.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              Víme už něco víc? Jinak u mě, můžu počkat do úterý, pak už začnu zařizovat náhradní program na víkend s rodinou, když mám tu dovolenou. Je to škoda, ale sehnat místo 10 dní před akcí bude asi nad naše síly. Dáme nové hlasování o termínu?
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                Navrhuju akci zrušit, až pokud se nic nevskytne do pondělního večera.
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  škoda, že jsou takové komplikace.... Docela jsem se těšil. Ale tak snad to není naposled. Aspoň se do té doby naučím s Amigou nová kouzla...
                  A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                  A600 HD,
                  2MB Chip, Fúria EC020 inside

                  Komentovat


                    Myslím že je to rozumné. Navrhuji odložit někam na konec prázdnin, pak se možná budu moci zúčastnit taky.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      Ja bych to zase moc neodkladal.

                      Komentovat


                        Zejtra budu vědět víc. Jak se tváří Prober na Jihlavsko?
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          Já už to odpískal a dneska jsem z peněz, co jsem měl na slet bokem, koupil nové blogy pro portál. Takže já už nedojedu určitě... A raději bych se ptal ostatních, pokud by dojeli, protože tady píše jen pár lidí a o zbytku nejde slyšet.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            Já nejsem pro odkládání, takže čím dříve tím lépe.

                            Komentovat


                              Ono se to hezky řekne, ale například já musím hlásit volno měsíc dopředu. A to má od "čím dříve tím lépe" hodně daleko.
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                Prober: Fakt to neber zle, ale sponzoring šéfa ČIP si dám rád do nákladů. Jestli mi rozumíš.
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X