Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Celorepublikový slet Amigistů 2008

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Taky bych jel, kdyz bude termin OK. Minuly rok jsem to nechal plavat, nemel jsem ani AMigu. Tento rok je to uz jina
    Amiga 500+, 2 MB CHIP RAM, Alfapower (8MB FAST RAM), externi floppy Chinon. Amiga 1200, ACA 1230/56

    Komentovat


      #17
      Začínají se mi dost plnit víkendy, můžeme doladit termín srazu? Téměř od pasu střelím termín 23. - 25. května. Přesně o tomto víkendu se sraz konal loni.

      Jinak bych navrhoval:
      16. - 18. 5.
      30. 5. - 1. 6.
      6. - 8. 6.

      Co vy na to? Duben je podle mě pasé, ale pokud byste to viděli jinak, tak sem s návrhy.


      Prodloužené víkendy 1. a 8. 5. nemůžu a od 14. 6. budu cca měsíc na dovolené. Ale nechci se vnucovat mým volným časem .
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #18
        Duben se mi takly nehodi, ten zbytek je pro me zatim OK. Dal bych zase nejakou anketu, at se to pohne.

        Komentovat


          #19
          Termín na květen bych potřeboval vědět do 15.4. To dělám rozpis směn, takže bych se mohl přizpůsobit.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #20
            Květen by za mne šel, ale opravdu se děsím té dálky. Ale pokud mne někdo sveze... .
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #21
              2Prober: Navrhuju to tedy do 14. 4. rozhodnout (ať máš nějakou rezervu smile:
              2All: Pokud do rána nehodíte nějaké jiné návrhy, zítra bych sem vložil anketu, případně založil nové vlákno.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #22
                Navrhoval bych až ten červen. Budu mít čas, auto a UDÍRNA ruleeeezzz

                P.S. Není nad to, když ve 3 ráno je k dispozici něco čerstvého z udírny...
                P.P.S. Udit se dá všecko možné, bude to chtít domluvit se, co kdo přiveze.
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #23
                  Od zajtra lestim v garazi Xsaru break, takze sa tesim na zjazd
                  ???

                  Komentovat


                    #24
                    Nahodil jsem hlasování, můžete vybírat více variant. Hlasování bude ukončeno a vyhodnoceno ve středu 14. dubna.
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #25
                      Editovat zpetne to hlasovani uz asi nejde, co? Kdyby se objevila nejaka vec, kvuli ktere by nektery z tech terminu pro me padnul, protoze zatim muzu v podstate na kterykoliv.

                      Komentovat


                        #26
                        Jsem schopen ovlivnit výsledky hlasování (počty), ale ne konkrétní hlasující. Pokud budete mít někdo změnu, tak to hlaste tady, budu to sledovat...
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #27
                          Jinak já jsem vehementně za termín 30. května - 1. června neb 31.5 mám 31 narozky a mohl bych od vás vytáhnout hodnotný dárky.

                          P.S.: U tohoto hlasování byla blbost dávat možnost volby více termínů. Takhle všichni zaškrknou všechny termíny a budem tam kde jsme teď.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #28
                            Já zaškrt jeden a ani mně nenapadlo, že se jich může zaškrtnout víc. Toho sem si všim až když jsem rozklik výsledky.
                            www.oldcomp.cz
                            party.oldcomp.cz

                            Komentovat


                              #29
                              Ja myslim, ze prave naopak vice terminu je lepsich, nekteri v urcite treba nemuzou, tak zaskrtnou jenom jeden nebo dva a nakonec kde bude nejvic lidi, ten vyberem. To mi prijde nejlepsi.

                              Komentovat


                                #30
                                Tohle bude vedet asi jen Joska, je tam internet? Neco jako bylo u tebe.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X