Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

FTP klient

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    FTP klient

    jaky pouzivate ftp klient? zkousel sme to novy amiftp i pete´s ftp, oboji mi pada a dela ruzne dalsi brekuke

    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    #2
    Ja jich zkousel nekolik a nakonec pouzivam jen FTPmount + filemanager . Pro potreby Aminetu a lokalniho FTP na PC mi to staci.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      nj, otazka je jestli to sezere os4
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Je i pro OS4
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          super! dik
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Já používám pod os 3.9 k naprosté spokojenosti AmFTP 1.91 a AmiTradeCenter 1.1308. Pod os 4.0 používám "jen" AmFTP (stejná verze) s drobnou chybkou. Když stáhnu co potřebuju a pokouším se program zavřít, většinou spadne do GrimReapera.
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              pod 3.9 neresim, amftp mi dela uplne to samy a je to neprijemny. ten ftpmount jede dobre
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Potřebuju help. Stáhnul jsem si z Aminetu AmFTP v1.91. Jenže je to shareware, upload je starý 20 let a email na autora, kde bych si mohl program registrovat, je mrtvý. Zkoušel jsem i nějaké warez klíče, ale nefungují. AmFTP 1.91 mi normálně funguje, jen zobrazuje okno s informací o 30denní trial době.

                Přes EAB mi někdo dal link na AmFTP 1.92 (nějakou pirátskou pochopitelně), ale tu když spustím, tak mě jebe, že mám napřed spustit AmiTCP nebo podobný TCP/IP stack. Mě ale normálně běží Roadshow.

                Má někdo registrovanou funkční AmFTP v1.91 nebo v1.92?
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Potřebuju help. Stáhnul jsem si z Aminetu AmFTP v1.91. Jenže je to shareware, upload je starý 20 let a email na autora, kde bych si mohl program registrovat, je mrtvý. Zkoušel jsem i nějaké warez klíče, ale nefungují. AmFTP 1.91 mi normálně funguje, jen zobrazuje okno s informací o 30denní trial době.

                  Přes EAB mi někdo dal link na AmFTP 1.92 (nějakou pirátskou pochopitelně), ale tu když spustím, tak mě jebe, že mám napřed spustit AmiTCP nebo podobný TCP/IP stack. Mě ale normálně běží Roadshow.

                  Má někdo registrovanou funkční AmFTP v1.91 nebo v1.92?
                  A nechces zkusit AmiTradeCentre? Nebo mas nejaky specificky duvod proc zrovna AmFTP?

                  Komentovat


                    #10
                    Nechci AmiTradeCenter. Nechci AmiFTP. Nechci RNOXfer. Takhle to umím řešit taky.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Nechci, nechci, nechci. Jako bych byl doma u starý Nevím jestli ti to nějak pomůže, ale jediné co tady mám je AmFTP 1.91. Asi to máš už taky, tak se hned neurážej. Je mi jasný, že takhle to umíš řešit taky
                      Přiložené soubory
                      Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                      Komentovat


                        #12
                        Děkuji Dóďovi, Solarisovi a Alconemu za poskytnutí funkční verze.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Včera jsem bojoval s AmFTP a připojením k místnímu FileZilla serveru. Pořád mi to hlásilo chybu 550 Couldn't open the file or directory. Nakonec jsem to na kartě Special vyřešil vypnutím Request directory with '-l' option. Tak jen kdybyste někdy řešili něco podobného. AmFTP už zase jede, zaplavily mě pocity štěstí.
                          Přiložené soubory
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            Taky se tě při každém spuštění AmFTP ptá na potvrzení nějakých voleb? Jedno jestli dám Save, Use nebo Cancel, pustí mě to dál, ale toho okna se nemůžu zbavit.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #15
                              AmFTP je hlavně nic moc klient v porovnání s AmiTradeCenter nebo novým RNOXfer
                              Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X