Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PCMCIA a CF

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    PCMCIA a CF

    Pořídíl jsem si Kouwell KW-2103CFA CardBus (PCMCIA) to CF Card Reader/Writer a Kingston CF 1GB, stáhl CDF + FAT95, nakopíroval soubory do adresářů dle priloženého návodu a ni ťuk. A600 se tváří jako by nic. Jak to roschodit?

    #2
    Takže, vezmeme to od začátku. Je ta karta naformátována na PC pod FAT systémem (FAT32 ne). Když tu kartu s redukcí dáš do Amigy a zformátuješ pod Amigou jede to v pořádku?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Zkusil jsi spustit amiga+E a napsat CF0: ? Některý karty se ukážou až potom. (něco podobného jsem u A600 řešil stejným způsobem)
      Naposledy upravil Starej_Mraf; 09.05.2008, 18:43:53.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Koupil jsem redukci + kartu a nic jsem sní nedělal. Amiga kartu nevidí.
        Skoušel jsem amiga+E a pak napsat CF0: a nic.
        Naposledy upravil webtv; 09.05.2008, 19:11:01.

        Komentovat


          #5
          Dobře, ty chceš¨tu kartu využívat k přenosu dat mezi Amigou a PC? Jinak bych zkusil nejdříve oživit kartu pod Amigou podle toho návodu. Zapotřebí bude HDInstallBox v upravené verzi pro CF karty (odkaz tady někde bude) a zjistit jestli jí vůbec Amiga tetekuje. Pokud ano, tak vytvořit klasicky oddíl a naformátovat pod FFS. Jde se i podívat do Tools/PrepCard nebo tak nějak, mělo by to vypsat, že našel nějakou kartu.

          Je možné, že z výroby bude na kartě FAT32, a to Amiga prostě neuvidí.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Ano, chci kartu využívat k přenosu dat mezi Amigou a PC a zároveň nastavit Fast paměť, později jako Hard. S amigou jsem tak asi 12 let nedělal, a potřeboval bych postup krok po kroku. Předem děkuji. Na kartě je FAT, nevím kolik. Na hárdu jsem našel originál HDInstallBox.
            Naposledy upravil webtv; 09.05.2008, 19:35:02.

            Komentovat


              #7
              Krok po kroku to nepůjde. Nejdřív je nutné vědět, jestli Amiga tu kartu v PCMCIA slotu vůbec vidí, bez ohledu jestli naběhne v systému nějaké zařízení. Zkus ten PrepCard, měl by vypsat aspoň něco.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                Amiga kartu v PCMCIA slotu vůbec nevidí. Device No card inserted Format N/A Geometry N/A Battery N/A Information N/A

                Komentovat


                  #9
                  Koukám že jsi z Ostravy, co kdybych se na to přišel podívat osobně? Možná by to bylo rychlejší.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je webtv Přejít na původní příspěvek
                    Amiga kartu v PCMCIA slotu vůbec nevidí. Device No card inserted Format N/A Geometry N/A Battery N/A Information N/A
                    na totok se vyprdni, systemove nastroje sou bohuzel nahouby
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je webtv Přejít na původní příspěvek
                      Ano, chci kartu využívat k přenosu dat mezi Amigou a PC a zároveň nastavit Fast paměť, později jako Hard. S amigou jsem tak asi 12 let nedělal, a potřeboval bych postup krok po kroku. Předem děkuji. Na kartě je FAT, nevím kolik. Na hárdu jsem našel originál HDInstallBox.
                      "nastavit Fast paměť"- nelze, pouze "později jako Hard", a to ještě jen na přenos, ne na systém.

                      HDInstallBox - zapomeň na něj
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        Kingston 1GB v PCMCIA nejede. Pojede ti jako hadr pres IDE. Mel jsem stejnej problem. Koupil jsem 4GB Sandisk II na IDE a 1 GB Kingston na PCMCIA. Nejelo to, tak sem to musel prohodit. Ted to facha diky Chainovi perfektozne.
                        AMIGA 1200 + Blizzard 1230/50 IV + 32 MB RAM + 1084S + 1GB CF HDD + CF PCMCIA 4GB + WHDLoad registered + CD32 + AMIGA 600

                        Komentovat


                          #13
                          Tak se stav. Kontakt jsem ti poslal na com.
                          Děkuji ostatnim za příspěvky.

                          Komentovat


                            #14
                            dejte sem pak nekdo fotku ty nefunkcni karty, at si na ni daj ostatni bacha
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #15
                              Je možné, že z výroby bude na kartě FAT32, a to Amiga prostě neuvidí.[/quote]


                              Tak to nevim,já mám všechny karty naformátovaný na FAT 32 a Amiga je vidí.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X