Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PCMCIA a CF

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: PCMCIA a CF

    Ten fat95 mountlist je potřeba samostatně vytvořit? Případně není možné to aktivovat při inicializaci zařízení cf0 (v devs)? Máte to někdo pořešeno?
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #92
      O: PCMCIA a CF

      Stačí to doplnit do toho stávajícího mountlistu CF0
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #93
        O: PCMCIA a CF

        Ja to vidim tak, ze:

        Komentare souboru jsou vlastnosti FFS (nebo PFS), na Amize to bylo od zacatku oblibene a tak to asi prevzal kazdy dalsi slusny filesystem, co na Amize vznikl pozdeji. Ale FAT32 to nepodporuje, neni to kam ulozit a tak se komentar vzdy pri kopirovani pres FAT32 ztrati, to asi nelze efektivne resit.

        Naopak to co se vlozi do komentare pri kopirovani na Amigu jsou zase atributy, co nepodporuje FFS/PFS. Ovladac fat95 by to mohl jen zahodit, ale on je "tak hodny", ze to vlozi alespon do komentare pro pripadne pouziti.

        Nikdy jsem si toho tedy nevsiml, je to zajimave. Turbina ACA500 ma v ROM uz ovladac pro FAT32 a jde na ni pak Wokbench nabootovat z CFky vytvorene normalne na PC s FAT32, to jsem tedy koukal, ale je to silenost.

        Komentovat


          #94
          O: PCMCIA a CF

          Takže vyřešeno. Jak píše Dóďa, fat95 je tak hodný, že informace a vytvoření a přístupu ve výchozím stavu přidá do souboru, ale já to tak nechci. Přečetl jsem tedy manuál a do CF0 v Dosdrivers jsem přidal parametry ovlivňující čas vytvoření a čas přístupu (je to ten poslední řádek):
          d - časové razítko vytvoření
          D - časové razítko posledního přístupu
          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fat95_6.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 3,5 KB
ID: 110760
          Je sakra rozdíl, jestli obsah adresáře vidím takto:
          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fat95_7.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 7,0 KB
ID: 110761
          nebo takto:
          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fat95_8.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 5,9 KB
ID: 110762
          Ztrátu komentářů při kopírování souborů z filesystému amigy do cfky to neřeší, ale aspoň už vím, proč to funguje, jak to funguje.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X