Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Česká pošta

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
    Takže ve finále jsme na čem? Je tady vůbec služba, s kterou by se člověk nemusel bát co mu skrze ní dojde?
    UPS

    Komentovat


      #32
      Ale prd, UPS, TNT a DHL jsem měl možnost viděl ve fabrice ASUS v Hrabové. Házeli tam s krabicema obsahujícími DVD-RW mechaniky jako s hajz papírem.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #33
        riziko to je ale ja s amigakitom mam len 100% pozitivne skusenosti, vsetko prislo v poriadku a cca do 3 dni na Slovensko od infa o odoslani v ich obchode

        bral som kavesky joye zakladnu dosku mysi....

        Komentovat


          #34
          U mě s Amigakitem tak napůl. Jednou přišlo do několika dnů, podruhé jsem čekal déle než měsíc. Nebyli přitom schopni mi odpovědět na jediný ze tří mailů který jsem jim posílal. A taky mě celkem naštvali když mi poslali klávesnici k A1200 jen ve folii, která se samozřejmě protrhla. Nejlepši zkušenosti mám se Softhut(em). Stránky sice aktualizují 1x za rok, ale vždy okamžitě odpoví na mail a zboží vždy dorazilo do týdne, perfektně zabalené a ani poštovné nebylo vysoké.
          A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

          Komentovat


            #35
            PPLkem jsem posílal monitor Commodore do Českých Budějovic. Zabalený v krabici od malé televize, vycpaný papíry. Došel v pořádku, doteď se tomu divím.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #36
              Jediny reseni je to zbozi zabalit aby prezilo maximalni myslitelnou "brutalitu" ktera muze byt na baliku spachana Tj, musi byt odolny proti narazu a to ze vsech stran a navic proti rozmacknuti. Nejlepsi je dat krabici se zbozim do ohodne vetsi krabice a prazdnej prostor vyplnit necim mekym, treba zmackanyma novinama, bublinkovou folii nebo tak. Ale ne zase moc "nahusto" aby pri rozmacknuti nedoslo k poskozeni i mensi krabice.

              Posilal jsem i modely (extremne krehke zbozi) a nikdo si nestezoval pokud vim. Problem je jen presvedcit toho prodavajiciho aby to poradne zabalil protoze vetsina lidi na to kasle a pak kdyz si stezujete tak reknou "no jo, to rozbila posta, za to ja nemuzu..." a hotovo.
              Lepsi pocitac nez je Amiga doted nikdo nevyrobil...

              Komentovat


                #37
                Autorem citovaného textu je BLAyEn Přejít na původní příspěvek
                Jediny reseni je to zbozi zabalit aby prezilo maximalni myslitelnou "brutalitu" ktera muze byt na baliku spachana Tj, musi byt odolny proti narazu a to ze vsech stran a navic proti rozmacknuti. Nejlepsi je dat krabici se zbozim do ohodne vetsi krabice a prazdnej prostor vyplnit necim mekym, treba zmackanyma novinama, bublinkovou folii nebo tak. Ale ne zase moc "nahusto" aby pri rozmacknuti nedoslo k poskozeni i mensi krabice.

                Posilal jsem i modely (extremne krehke zbozi) a nikdo si nestezoval pokud vim. Problem je jen presvedcit toho prodavajiciho aby to poradne zabalil protoze vetsina lidi na to kasle a pak kdyz si stezujete tak reknou "no jo, to rozbila posta, za to ja nemuzu..." a hotovo.
                s tym suhlasim, je to presne o tom, ako sa ten tovar zabali, v tomto su dost lahostajni vyspeli kapitalisti z Nemecka ci Rakuska, oni bez mihnutia oka daju napr. Amigu do krabice, v ktorej lieta jedna radost, tak potom sa niet comu divit, ze pride pootlkana a rozpadnuta
                Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                Komentovat


                  #38
                  V neděli jsem si byl pro jednu originálku zabalenou krabicovou hru, kterou jsem vyhrál na Aukru. Ještě že jsem si pro ní dojel osobně! Víte jak prý jinak vyhrané hry posílá? "Já na to jenom nalepím štítek a hodím to na poštu"...
                  "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                  Komentovat


                    #39
                    No potes... Este nemal reklamacie?
                    ???

                    Komentovat


                      #40
                      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                      V neděli jsem si byl pro jednu originálku zabalenou krabicovou hru, kterou jsem vyhrál na Aukru. Ještě že jsem si pro ní dojel osobně! Víte jak prý jinak vyhrané hry posílá? "Já na to jenom nalepím štítek a hodím to na poštu"...
                      vela ludi sa k tymto retro veciam nestavia ako k comusi vynimocnemu (napokon pre nich to ani nic vynimocne nie je, ale iba stara haraburda) a potom to tak vyzera, ale uz horsie je, pokial takto bali tieto retro veci aj obchodnik (niekto by nazval aj priekupnik), ktory vie co a pre koho predava a ze pre toho kupujuceho to ma hodnotu a aj napriek tomu to zabali takto slendriansky - takych by som vrazdil, a takych je dost vela aj na ebay
                      Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                      Komentovat


                        #41
                        No já znám i jednoho takového, který měl spoustu originálek na Amigu, nechal si diskety a manuály, krabice rozstříhal, naskenoval si obaly a pak to vyházel. Naposledy jsem u něj na stole viděl přední část obalu Dungeon mastera, původní vydání. Podařilo se mi asi 10 vzácných krabic zachránit před takovouto potupnou likvidací, ale asi tak 20 dalších zařvalo dřív, než jsem to zjistil

                        Ale to už jsem off-topic.
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #42
                          Autorem citovaného textu je a4000 Přejít na původní příspěvek
                          s tym suhlasim, je to presne o tom, ako sa ten tovar zabali, v tomto su dost lahostajni vyspeli kapitalisti z Nemecka ci Rakuska, oni bez mihnutia oka daju napr. Amigu do krabice, v ktorej lieta jedna radost, tak potom sa niet comu divit, ze pride pootlkana a rozpadnuta

                          Jo, přesně tak. Min. rok jsem koupil právě v Německu Amigu 2000. Prodejce našel velkou krabici, na dno položil Amigu a na ní postavil monitor a krabici zavřel. A takhle to poslal. Nejenže jsem čekal skoro 2 měsíce (hlavně že mě po 2 dnech urgoval jestli jsem už poslal peníze), ale samozřejmě to došlo rozmlácený na kousky. A prej ať to reklamuju já.
                          A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

                          Komentovat


                            #43
                            Promiňte musím... některý lidi jsou prostě hovada. Už to beru jako fakt.
                            Jsem ale vždycky rád, když přijde zásilka krásně zabalená a v pořádku. Mnohé to o člověku napoví.
                            A 500 1 MB RAM. A 600 HDD. A 1200 Apollo 1240/40, 32 MB RAM, HDD. Amiga CD32 Paravision SX1, 8 MB RAM, HDD.

                            Komentovat


                              #44
                              to Imperator:
                              presne tak, a uz som to tu viac-krat spominal, ale v tomto nemozem ani krive slovko povedat na poliakov, vedia perfektne zabalit pocitac a vidno, ze tomu venuju cas, neviem ci vsetci su taki, mozno nie, ale vela sa da o predavajucom vycitit uz z predchadzajucej komunikacie, zatial sa mi stale osvedcilo, ze pokial na mna komunikacia posobila v pohode a seriozne, aj pocitac ci komponent prisiel skvelo zabaleny a viacmenej sa ani nemohol postou poskodit
                              Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                              Komentovat


                                #45
                                Taky si trochu přisadím. Stalo se mi to samé co Předsedovi. Na aukru jsem koupil novou nerozbalenou hru Vietcong 1 a prodejce na folii na krabici jen nalepil vytištěné adresní štítky. Samozřejmě, že krabice přišla promáčklá a polámaná, vnitřek byl v pořádku. Prodejce se děsně divil, že jsem mu dal neutrální komentář, když si zatím nikdo nestěžoval. Holt se mu to nechtělo balit ještě do extra krabice, ale poštovné si napočítal rovných 50. Těch ušetřených 13 korun mu přeju, klidně bych si i připlatil, jen když zboží přijde v původním stavu.

                                Všechno je to jen o pořádném zabalení, potažmo o lidské lenosti nebo chamtivosti. Letos jsem přijímal i posílal desítky různých zásilek přes ČP a pokud nebyl odesílatel línej a pořádně to zabalil, tak vše přišlo v pořádku. Přitom na menší zásilky stačí protinárazová obálka a médium v krabičce zabezpečit proti pohybu, aby se nepoškrábalo.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X