Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Česká pošta

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Česká pošta

    Moje vydrazene CDTV po pruchodu Ceskou postou. Asi na nem stala lednicka, soustruh a nova kola na tramvaj....
    Přiložené soubory

    #2
    To by som tak nenechal...
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      No ja nevim, jestli do toho mam investovat nejake zasadni usili, aby me ve vysledku posta poslala stejne nekam.

      Komentovat


        #4
        Errr aspon ze nepraskly plasty
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          Tyy krávo, tak to bych byl nepříčetnej... (a tady mi chybí smajlík rozřezaný motorovkou v cákancích krve a poházenými střevy - Probere, šel by nějaký adekvátní doplnit do výběru vpravo?)

          Komentovat


            #6
            Pokud to nebylo poslano jako krehke, tak s tim nic nenadelas. Jestli ano, tak bych z posty nejake prachy vytahl.
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              To ja je budu prudit, uz jsem zacal, ale pochybuju, ze to nekam povede.

              Komentovat


                #8
                to narovnej zpatky a mas, z posty nevyrazis nic ani omylem
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                  Pokud to nebylo poslano jako krehke, tak s tim nic nenadelas. Jestli ano, tak bych z posty nejake prachy vytahl.

                  Já během jednoho měsíce měl z pěti balíků tři napadrť z toho na dvou bylo napsáno křehké. Ale jelikož nebyla poškozena krabice, pošta jako vždy se vymluvila, že podle předpisů to není možno reklamovat.

                  Pokud mohu české poště se vyhybám jako čert kříži. Dokonce jsem volal na vedení zásilkového oddělení a ta mi řekla, že bohužel ví jací lidé pracují s balíky, a že pokud mi může upřímně a s lítostí zároveň poradit, tak ať používám konkurenční firmy. Že ona s tím bohužel nic neudělá. Vtipné že. Ale že prý se na poště čekají veliké změny, tak se to prý možná nějak vyřeší.
                  A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                  A600 HD,
                  2MB Chip, Fúria EC020 inside

                  Komentovat


                    #10
                    Ne, poštu čeká privatizace a tunel. To je celé kouzlo.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                      to narovnej zpatky a mas, z posty nevyrazis nic ani omylem
                      Jasne ze to nakonec narovnam, nastesti to neni tak fatalni, ale stve me to dost. On navic neni problem jen v tom ohnutem plechu, ale cely predni panel se jaksi posunul doleva, ohnulo se tlacitko "eject" a ulomilo hodne plastovych drzaku, co predni panel drzi. Zkousel jsem ho a jede.

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                        pošta jako vždy se vymluvila, že podle předpisů to není možno reklamovat.
                        oni maji ten reklamacni rad chytre vymysleny jen si nemyslete, maji praxi vod komancu
                        Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                        Komentovat


                          #13
                          U České pošty se vyplatí jen jedno:

                          požádat toho co to bude balit, aby si dal EXTRA záležet.

                          Mám spolehlivě vyzkoušené dvě krabice. Je to sice pakárna balit takovou "matrjošku", ale Amigu posílám jedině tak.
                          A 500 1 MB RAM. A 600 HDD. A 1200 Apollo 1240/40, 32 MB RAM, HDD. Amiga CD32 Paravision SX1, 8 MB RAM, HDD.

                          Komentovat


                            #14
                            Tak mě jednu takovou matrjošku museli upadnout na roh... protože mi přišel monitor v krabici 2x větší, vycpanej pěnovýma kuličkama a papírem že bys tam nestrčil ani prst a stejně se z monitoru sypaly po vybalení kousky plastu. Takže matrjoška nematrjoška... české poště se vyhnout obloukem a možná až přez ně lidi přestanou posílat balíky se zamyslí... ale i o tom pochybuji
                            A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                            A600 HD,
                            2MB Chip, Fúria EC020 inside

                            Komentovat


                              #15
                              Do cajku se to da.

                              Jinak tohle taky bylo v krabici asi 2x vetsi, ale jak rikam, jestli na tom stala treba lednicka, tak to by muzelo byt v plechove bedne, aby to prezilo.

                              Vubec nepochybuju o tom, ze na poste maji dokonale zvladnuty postup, jak te v podobnych pripadech poslat do haje.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X