Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Česká pošta

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    Autorem citovaného textu je Papik Přejít na původní příspěvek
    Taky si trochu přisadím. Stalo se mi to samé co Předsedovi. Na aukru jsem koupil novou nerozbalenou hru Vietcong 1 a prodejce na folii na krabici jen nalepil vytištěné adresní štítky. Samozřejmě, že krabice přišla promáčklá a polámaná, vnitřek byl v pořádku. Prodejce se děsně divil, že jsem mu dal neutrální komentář, když si zatím nikdo nestěžoval. Holt se mu to nechtělo balit ještě do extra krabice, ale poštovné si napočítal rovných 50. Těch ušetřených 13 korun mu přeju, klidně bych si i připlatil, jen když zboží přijde v původním stavu.
    Ano, byl to Vietcong Von řikal, že toho má doma asi pět set, tak na to s**e.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #47
      pánové, pokud si chcete věci posílat po ČR/SR, není nic jednodužšího, rychlejšího a relativně oproti ČP bezpečnějšího, než využít řidičů autobusů... většinou se za nějaký bakšiš nebrání převézt zásilku (penízky jim jdou do kapsičky a taková stovečka na pivínko se hodí, no ni?)... předpokládá to ovšem, že adresát bude obeznámen s SPZ autobusu, odkud jede a v kolik dorazí - pak si můžete převzít balíček sami a nebo pro něj poslat na autobusák kurýra... několikráte osvědčeno...

      problém nastává pouze ve chvíli, kdy autobus na destinaci nestihnete... někteří řidiči si balíček nechají a hodí Vám ho při příštím průjezdu, jiní to hodí na ulici a o víc se nezajímají...

      Komentovat


        #48
        To uz mozna ze do toho autobusu nasednu i s tim balikem , kdyz to resit timhle zpusobem.

        Komentovat


          #49
          Taky mám špatné zkušenosti s Českou poštou. Kupoval jsem od jednoho A500 a A600 na inzerát a on je poslal jako obyčejný balík. Balík ani po týdnu nedošel, až na dotaz kde balík je, dotyčný šel na poštu a zjistil, že balík je poškozený a nevý v jakém stavu je. Nevý kdy ho dostane spět. A zda nebudou kapup. Naštěstí mi peníze vrátí. Tak to je moje zkušenost s Českou poštou. Bohužel fotky poškozeného balíku nemám.

          Komentovat


            #50
            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
            pánové, pokud si chcete věci posílat po ČR/SR, není nic jednodužšího, rychlejšího a relativně oproti ČP bezpečnějšího, než využít řidičů autobusů... většinou se za nějaký bakšiš nebrání převézt zásilku (penízky jim jdou do kapsičky a taková stovečka na pivínko se hodí, no ni?)... předpokládá to ovšem, že adresát bude obeznámen s SPZ autobusu, odkud jede a v kolik dorazí - pak si můžete převzít balíček sami a nebo pro něj poslat na autobusák kurýra... několikráte osvědčeno...

            problém nastává pouze ve chvíli, kdy autobus na destinaci nestihnete... někteří řidiči si balíček nechají a hodí Vám ho při příštím průjezdu, jiní to hodí na ulici a o víc se nezajímají...
            Nasa Firma tieto sluzby vyuziava uz 15 rokov! Najme ked este bolo CLO SK/CZ BUS vsetko vyriesil. Uz sa par krat sa stalo ze autobus zasielku previezol na koniec republiky a autom sme nahanali zasielku kde sa nachadza.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #51
              Já mam teda zatim samý dobrý zkušennosti asi protože poštu moc nevyužívam. Všude si radši zajedu sám. Akorát jednou sme se nemohli s někym asi měsíc sejít tak mu píšu: tady máš adresu, pošli mi tu myš poštou.... Našel sem jí do tejdne narvanou ve schránce.... V tý placatý, co jsou v bytovkách naštěstí to přežila páč to byl PUK k iMackovi.
              Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

              Komentovat


                #52
                Ha, zrovna včera! Měli v počítači špatnou adresu. Na balíku byla správná, kdybych si o ten balík neřek, tak se o něm ani nedozvím.....
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #53
                  O: Česká pošta

                  Tak dneska přišel balík z Alfa.cz, nová, fakt pěkná skříň pro Pegasos II. Měli jí jenom v Olomouci, tak jsem si jí nechal poslat ČP. Většinou si jezdím i pro menší veci přes půl Ostravy autem až do výdejního skladu, ale jelikož teď jsem to spojil s malováním pracovny, tak mě čas moc nehonil. To co mě čekalo po otevření z venčí nijak poškozené krabice mi hrklo slzy do očí. Ale nevadí, stane se, jdeme řešit.

                  První e-mail do Alfa.cz i s fotografiemi toho co došlo. Odpověď, že musím okamžitě zajet na svojí nejbližší pobočku v 35C vedrech už naznačovalo, že to nebude zrovna ideální. Přijedu i s balíkem na poštu, že tedy potřebuju pro e-shop sepsat Zápis o škodě. Po 10 minutách přiletěl mladej pošťák s reklamačním listem a jal se něco sepisovat. Po dalších 15 minutách jsme dospěli k názoru, že má blbej papír, že já jsem odběratel, tudíž nic nereklamuju. Jen potřebuju sepsat zápis o škodě pro e-shop.

                  V nastalé panice začali po pobočce zmateně pobíhat oba její zaměstnanci a po půl hodince čekání a koukání na ten veselý mumraj mi přišli říct, že vedoucí, která ví který papír to je a kde ho najít v počítači aby jej vytiskla, bude na pobočce až zítra v 10:00h. A že jestli si nechci zajet na hlavní poštu na druhém konci města. Nechci.

                  Tak mi už v rámci asi zoufalství nabídli, že ten balík můžu do zítřka nechat u nich na pobočce, ať se s tím jako netahám. Na poslední poznámku, že zítra sice budem mít šéfovou s formulářem, ale zase budem hledat balík, už radši ani nic naříkali Takže zítra si to dám pro velký úspěch ještě jednou... A to mi má zítra přijít ještě jeden balík s chladičem
                  Přiložené soubory
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #54
                    O: Česká pošta

                    "z venčí nijak poškozené krabice mi hrklo slzy do očí" ???

                    Tak to je spis na rovnou na alfu ne?

                    Komentovat


                      #55
                      O: Česká pošta

                      Nevím, chtějí to po mně. Zítra dořeším poštu a zaměřím se na alfu.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #56
                        O: Česká pošta

                        No tak když krabicí pleskneš čistě její větší stranou o zem, tak se snad krabici ani nic nemusí stát. Je otázkou, co udělá třeba zdroj s těma plechy vlivem gravitace při pádu. Na pravé horní foto je vidět, jak je to ohnutý u větráku.
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #57
                          O: Česká pošta

                          Hajzli!
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            #58
                            O: Česká pošta

                            Ahoj, já zas naopak asi jak koukám jeden z mála mám s Poštou dobré zkušenosti, posílám celkem často a když to odesílatel opravdu dobře zabalí tak by neměl být problém. Je prostě třeba dodržovat zásady pořádného vystlání, napsat křehké a podobně....Ne nedělám na Poště aby si nikdo nemyslel....Občas viz Prober se to holt stane ale v tom objemu co dodávají denně po celé republice....A jak říkám, kolikrát může být vina na tom jak to odesílatel zabalí. Já vždy pořádně do měkkého a když od někoho něco tak důrazně píšu, pořádně zabalit !!!!

                            Komentovat


                              #59
                              O: Česká pošta

                              Objem neobjem.... http://praha.idnes.cz/postak-se-preh...aha-zpravy_bur
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat


                                #60
                                O: Česká pošta

                                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                                Toto nie je problem iba Ceske posty, alebo nasej Slovenskej, to robia aj sukromny prepravcovia. Podobne skusenosti ma aj UPS, zasielka s Farnell zo suciastkami pre moj HW bola totalne rozflaka, niektore suciatky boli zdeformovane a niektore poskodene. Je o ludoch darebaci sa najdu vo vsetkych sferach!
                                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                                Furiatune homepage

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X