Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Česká pošta

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: Česká pošta

    Cerstva zkusenost s CP. V pondeli cyberstorm odeslan ze Sofiie - Bulharsko. V utery byla v Praze a byla odeslana ke mne do Ostravy. Dneska je patek, jsem na poste a o zasilce nikdo nevi...

    Komentovat


      #62
      O: Česká pošta

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Tak to je ale síla, nevím jak by se pošta za tohle mohla omluvit, to je neomluvitelné!!!!!!!!!!! Takhle a na ně.
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #63
        O: Česká pošta

        Dneska už byl na mě hošík připraven. Hned po příchodu ke mně běžel s úsměvem na rtech a manuálem v ruce a začal mi to reklamovat. Důležitě prohlížel bednu, že nikde poškozená není, že tak poškozeno to musí být od výroby Trochu znejistěl, když jsem mu řekl, že já nic nereklamuju, že potřebuju sepsat jen záznam o škodě a reklamaci si vyřeší samotný e-shop. Nakonec jsem je musel spojit se servisem od Alfy, aby konečně pochopili oč jde.

        Alfa samotná plně profesionální přístup, od sepsání toho záznamu na poště jsem si do hodiny jen na prodejnu pro nový kus. Zatím jsem ho ještě ale nerozbalil, takže uvidíme co mě zase čeká
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #64
          O: Česká pošta

          Tak to je super, starosti , ale nakoniec si dobre dopadol.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X