Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WhdLoad a Turrican2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WhdLoad a Turrican2

    Tak jsem si vzpomnel, ze jsem vlastne nedoresil svuj problem blby grafiky v turricanu2 ve whdloadu, at uz pod uae ci primo na amize. Pls nevite nekdo, cim je zpusobena tato chyba? Viz. obrazek.
    Přiložené soubory

    #2
    Kterou verzi WHDLoad používáš a co máš napsáno v tooltypech?

    Já používám WHD Load 16.7.4217, v tooltypech mám jenom PRELOAD a SLAVE=turrican2.slave a funguje mi to na A1200 / 030 normálně.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      zkusil bych každopádně několik verzí whdload (mám osvědčenou 16.4), za pokus by stálo turricana přeinstalovat z originálního IPF, nebo zkusit sehnat jiny archiv s nainstalovanou hrou, muze to byt napriklad chybou integrity dat.
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        Já ho instaloval od killergorilly, ale ještě ho můžu zkusit nainstalovat z originálky.
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          whdload jsem zkousel 16.4 a 16.8 verze turricana2 od gorilly i od jinud. furt to samy.

          Komentovat


            #6
            Jiný hry jedou v pohodě?
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #7
              vetsina ano. kdyz to jde blbe, napisu do tooltipu NTSC a problem se vetsinou vyresi.

              Komentovat


                #8
                Dneska jsem to zkousel taky a v pohode mi to jede. Mam OS39 docela v zakladu a blizze 030.

                Komentovat


                  #9
                  kua, tak jsem asi lama.
                  funguje to nekomu v uae? tedka to nemam jak na amize vyzkouset.

                  Komentovat


                    #10
                    Muzu ti poslat komplet tu moji verzi. UAE mozna zkusim vecer.

                    Komentovat


                      #11
                      dik, to by bylo skvely. oboje.

                      Komentovat


                        #12
                        Já to teda installnu z originálky a pošlu ti to taky, třeba to bude jiná verze.
                        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                        Komentovat


                          #13
                          taky diky

                          Komentovat


                            #14
                            Tak v E-Uae se mi to konecne podarilo vyresit, bylo nutno v konfigu .uaerc nastavit cachesize=0

                            Komentovat


                              #15
                              Ne, a dost se divim, ze s T2 jsou nejaky problemy. Me na UAE + WHDload naskocil jak nic a slape jak ma?
                              "It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
                              ...just keep folding, just keep folding...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X