Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

3Com pod OS4.0

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    3Com pod OS4.0

    neporadite jak pod os4 na web?kdyz tam dam dhcp,tak pise po chvili :byl prekrocen casovy limit.a kdyz napisu staticke,tak bud:sit neni dostupna,nebo nenapise nic,ale v prohlizeci pak ze dns neni nastaveno.mam to do routeru.kdyz na stejny port dam notebook,tak pres dhcp jede.win. dik.

    #2
    Autorem citovaného textu je Chain
    jeste mam problem se sgrabem, vsechby verze vcetne te co se jmenuje "sgrab_os4" mi pise ze "program nelze spustit", wtf?
    Já jsem s SGrabem v pohodě. jak jpg, tak png. Normálně jsem ho sosnul z os4depot...

    Autorem citovaného textu je kloss Přejít na původní příspěvek
    neporadite jak pod os4 na web?
    Jedu s IP adresou "natvrdo".
    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: ip.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 29,9 KB
ID: 105858 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: dns.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 28,7 KB
ID: 105859

    Že by u tebe bylo něco špatně na routeru?
    Naposledy upravil DaMi; 18.05.2008, 21:18:48.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      mam to naprosto stejne jako dami, akodat tam mam rtl8029.device misto xsurfa.

      ot: dhcp je svinstvo
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        V genesis rozchodit dhcp je masakr, po precteni manualu jsem se rozhodl, ze se bez toho obejdu.

        Komentovat


          #5
          no je nejakej duvod pouzivat v domaci siti o par pocitacich dhcp?

          ja mam na pc vsude dany vnc a ftp abych to moh spravovat z jednoho mista, kdyby se mi to porad menilo to bych v tom mel desny hokej.
          server ma taky statickou, amigy mam vocislovany podle ipcek atd.

          dhcp je dobry tak u nakyho hotspotu na benzince imho
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            Duvod je notebook. Zbytek doma mam taky staticky. I u toho notebooku mam ip vazane na HW adresu, aby se to nemenilo.

            Komentovat


              #7
              DHCP je problem hlavne pod OS3.x, protoze jak Miami tak Genesis jsou z toho trosku vedle. Nicmene stack pro OS4 zvany Roadshow to zvlada naprosto s prehledem. Existuje i verse pro OS3.x, bohuzel vsak autor dosud neuzavrel smlouvu s zadnym distributorem (co vim tak jednani uz 2x selhala), takze se neda ziskat :/

              Komentovat


                #8
                Děkuji,zeptám se u poskytovatele.IP mám stejnou jako Dami,ale 3com.device.Vypadá to na ten router díky za rady.

                Komentovat


                  #9
                  pod os4 ten 3com nechodi oficialne!!!
                  podporovany je jen cnet z pcmcia karet
                  (udajne to nekdo rozjel, ale neptej se me jak, mohu poskytnout i screenshoty, kde nic neuvidis jineho nez to 3c589.device.

                  finta je tusim ve verzi, ta posledni stopro nejede (zkousel sem i ja)
                  Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                  Komentovat


                    #10
                    kartu to vidí.test konfigurace projde.dá se nějak zkusit teda ta karta?myslím mám nějaké zálohy těch ovladačů 3com ješte z os3.5.Dík kloss

                    Komentovat


                      #11
                      no jasne z se to da zkusit, proste to pripoj do routeru a zkus s nim komunikovat
                      Naposledy upravil Chain; 20.05.2008, 22:01:16.
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #12
                        Dal jsem 3com do pc notesu,hardware to najde,ale píše síťový kabel byl odpojen.Když dám síť.kabel do interního konektoru,hned se síť přihlásí.
                        V amize na ip.192.168.1.2 píše :síť není dostupná,na ip.192.168.1.1 napíše připojeno na tu ip,ale nic se neděje.

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je kloss Přejít na původní příspěvek
                          Dal jsem 3com do pc notesu,hardware to najde,ale píše síťový kabel byl odpojen.
                          tohle je hodne divny, to by melo normalne jet. jses si jistej ze ta karta je dobra? neni treba volnej konektor nebo tak neco? Zkus s tim zahejbat
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #14
                            Jistota tady není.mám ji přes aukro.Kabílek proměřím.zahýbání ani odpojení/zapojení nepomohlo.

                            Komentovat


                              #15
                              rozhodne bych ji napred rozchodil v pc, a at budes mit jistpotu ze tam jede tak teprve sup ji do amigy

                              ted me tak napada, jak je to s funkcnosti pc_card.library pod os4? jestli treba neni tam problem, ale fakt sem to videl ze to jede. u me ani houby (karta 100% jede v 3.9)
                              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X