Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fast RAM pro A600

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Fast RAM pro A600

    Uz ma Chain Fast RAM pro A600? Muze poreferovat?
    Eine Seite für jeden Amiga-Fan! Profis und DAUs gern gesehen da wir jedem helfen!

    Boboo nejak pokrocil se svym projektem?
    I love Amiga

    #2
    Tož, to by mě taky zajímalo, jak so kuci daleko...

    Komentovat


      #3
      kuci so v pici ne asi, chain ma taky kokot
      rusaci sux uz ani nemajlujou

      zkuste nekdo vyjednat vetsi objednavku me se proste nedari, za tu namahu dam petikilo navrch ke kazdymu kusu
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Já bych si to vzal do budoucna .
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Tóže charašója rabóta. Jdu do toho taky.
          AMIGA 1200 + Blizzard 1230/50 IV + 32 MB RAM + 1084S + 1GB CF HDD + CF PCMCIA 4GB + WHDLoad registered + CD32 + AMIGA 600

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
            Uz ma Chain Fast RAM pro A600? Muze poreferovat?
            Eine Seite für jeden Amiga-Fan! Profis und DAUs gern gesehen da wir jedem helfen!

            Boboo nejak pokrocil se svym projektem?
            Co sa tyka mojeho projektu fast ram, zatial stojim. Nebol cas venovat sa zajubam nakolko prerabam byt a blizim sa k finisu.
            Fast ram, musim pre jednoduchost prepracovat GAL cipov a tak zjednodusit integraciu, co by nemal byt problem. Zostava mi uz len si zaobstarat GAL programator (uz sa na tom pracuje). Jednoznacne nechcem tento projekt hodit za hlavu.

            Zaujimave riesenie je aj Ruskeho autora, je to pekne prepracovane. Jeden s problemov pri domacej vystavbe je naprogramovanie cipu ALTERA alebo nahrady ATMEL. Tieto cipy dokazu programovat az tie vyspelejsie progr. zariadnia ktore sa pohybuju od 10.000,- Sk hore.
            Kontaktoval som aj p. Svatosa (servisak Commodore) ktory ma ATMELom dobre skusenosti, zial potvrdil mi iba to, ze nie je dostocne vybaveny na to aby tento radic naprogramoval.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X