Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Blizzard 1260 + Compact flash - problémy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Blizzard 1260 + Compact flash - problémy

    To je docela možné. Samozřejmě, že bez funkční Amigy nevytvořím RDB partici na druhé CF kartě (nemám na disketě modifikovanej HD Toolbox), takže jsem fakt v tahu .
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    Já to dělám přes klasickej HD Toolbox a v pohodě,ještě nikdy jsem na CF nějakej modifikovanej nepoužil.

    Komentovat


      #3
      Fajet: A nebyl to HDToolbox v OS39?

      Dave: Muzu ti udelat nejakej image diskety, kterej o vsem musis nejak zase v Amize dostat nazpatek. Pokud nemas ani jednu fungujici Amigu, tak jeto asi v tahu.

      Komentovat


        #4
        A nebo mu zítra firma Radooz Kurýr doručí skutečnou fyzickou modifikovanou 3.1 Install disketu s HD InstTools až do domu, protože pracuje cca 60 metrů od jeho baráku... Už jsme tak dokonce domluveni.
        Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
          Fajet: A nebyl to HDToolbox v OS39?

          Dave: Muzu ti udelat nejakej image diskety, kterej o vsem musis nejak zase v Amize dostat nazpatek. Pokud nemas ani jednu fungujici Amigu, tak jeto asi v tahu.

          Ne,normální HDToolbox neupravenej z klasický diskety Wb 3.1 instal.

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Fafejt Přejít na původní příspěvek
            Ne,normální HDToolbox neupravenej z klasický diskety Wb 3.1 instal.

            Mozna ze to s nekterejma kartama slape. Ja vlastne ani nevim, jestli jsem to vubec nekdy bez patchnuteho hdtooboxu zkousel.

            Zkousel jsi to s jednou kartou (typem), nebo s vice?

            Komentovat


              #7
              Mám jen Sandisk,Emtec a Kingston,jako Harddisk používám Sandisk a s těma jsem to právě zkoušel a v pohodě všechny kapacity od 512mb-4gb.
              Ty zbylý dvě značky používám jen v Pcmcia,ale můžu je zkusit taky jestli půjdou.

              Komentovat


                #8
                To neni nutny, zkusim taky.

                Komentovat


                  #9
                  tak mi to nedalo a zkusil jsem kingston 512mb,v pohodě jsem rozdělil na tři oddíly a naformátoval a zkusil zápis a čtení-ok a to prosím s disketou WB 2.1 instal!

                  Komentovat


                    #10
                    A ta karta uz byla nekdy v Amize pouzita? Mozna ze je problem ji na pocatku inicializovat (zapsat RDB), coz uz s pouzitou kartou nezkusis.

                    Komentovat


                      #11
                      karta byla naformátovaná v pc na fat 32 v amize nepoužitá

                      problém s inicializací je vždycky,napíše to -Unit is not a disk(type7)!
                      ale na to kašlu, v Drive name ji nějak pojmenuju a už to frčí.

                      Komentovat


                        #12
                        Dneska kurýr Radooz vše vyřeší, nebojte . Poladím Classic WB čisté, přes ně lupnu svoji zálohu a uvidíme. V nejhorším si udělám holou instalaci WB a dolepím tam Genesis, Ibrowse a pár programů. A já si na ně tak zvykl...
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Fafejt Přejít na původní příspěvek
                          karta byla naformátovaná v pc na fat 32 v amize nepoužitá

                          problém s inicializací je vždycky,napíše to -Unit is not a disk(type7)!
                          ale na to kašlu, v Drive name ji nějak pojmenuju a už to frčí.

                          jo to takto robim od zaciatku a zatial mi to ide vo vsetkch amigach bez problemov

                          Komentovat


                            #14
                            Stejně to nechápu, proč nejde RDB vytvořit mimo Amigu. Četl jsem teď nějaké FAQ a je to formát jako každej jinej. Má vlastní MBR, jinak všechno. Řadič to přece musí umět emulovat. Pod linuxem jsem smazal partition na CF kartě a pořád nic.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              Ja to nikdy nezkousel, vim to vlastne jen z doslechu.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X