Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Instalace AmigaOS 3.5 z image

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Instalace AmigaOS 3.5 z image

    Jelikoz jsem liny a neudelam si cas na zbastleni kabelu k SCSI CD-ROM, rozhodl jsem se, ze "novy" AmigaOS nainstaluji z image. Ten jsem si po siti zkopiroval na IDE-CF v Amize. Z aminetu jsem si stahl MountISO.lha, ktere jsem se pokousel asi hodinu rozjet. Problem byl v tom, ze jsem nemohl objevit CacheCDFS. Teoreticky by to melo umet chodit z ruznymi CD filesystemy, v praxi ne. Zkousel jsem asi 4 a nic. Pak me napadlo se podivat do CD OS3.5 . S tou verzi CacheCDFS MountISO bez problemu chodi. Prvni po me chtela instalace upgrade na WB 3.1. Pri te prilezitosti mi to na konci vyhodilo chybovou hlasku o pouzivane 68060.library. Po restartu mi samozrejme A1260 nenabehla, musel jsem smazat 68040.library. Pre instalace 3.5 i Main instalace 3.5 probehla jiz bez problemu. Jen se mi zdalo, ze to hodne dlouho trvalo. Priste budu image 3.5 mountovat z RAM disku
    I love Amiga

    #2
    Instalovanie

    Prave toto mi tu chyba. Podrobny navod ako na novy hardware (CF karty), skusenosti s instalaciou OS 3.1,3.5,3,9,4.0. Taketo nieco kompletnejsi by som uvital. S Vasou pomocou (ak sa niekto prida) zamyslam spravit instruktazne videa na bezne OS. Teda postupny a podrobny navod instalacie Amigy. Novy hardware a PC WINUAE. Napady mi prosim napiste. Zacal by som s OS3.1 a rozchodenim CF HDD, PCMCIA, CDROM na roznych Turbo-kartach a holej Amige 1200.
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      #3
      jen bych podotknul ze moznych kombinaci a konfiguraci je tolik, je to v zivote nedas
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X