Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v PCMCIA a CF/SD čteček

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v PCMCIA

    V IDE mi chodí, ale jen v A1200 a A4000, A600 ji ráda nemá...

    Komentovat


      #32
      O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v PCMCIA

      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
      Jinak potvrzuji, že CF Kingston z přílohy mi s cfd v1.33 nechodil. Zajímavé je, že na IDE chodí. Koupil jsem tu CF kdysi s Amigou, půjde do DivIDE na ZX .
      V mé bývalé 1200ce jsem to měl taky tak, a ten kdo ji teď má by to mohl potvrdit, jen už nevím kdo to je.
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #33
        O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v PCMCIA

        Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
        V mé bývalé 1200ce jsem to měl taky tak, a ten kdo ji teď má by to mohl potvrdit, jen už nevím kdo to je.
        Mám pocit,že skončila u mě po Praseti,nějak jsem jí zkoušel a šla,ale už nevím,jestli mě někdo nedělal úpravu,protože jsem jí zkoušel před několika měsíci a běžela normálně,budu jí muset testnout.
        Akorát nemá tu stříbrnou samolepku v pravo na hoře a má jinak udělanej popis,Kingston v levo dole a compact flash má napsáno v pravo skoro uprostřed,tak jde o jinou verzi CF.
        Naposledy upravil krtek11; 30.08.2019, 19:44:57.
        Amiga je nejlepší...

        Komentovat


          #34
          O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v PCMCIA

          Tak tohle byla karta kterou jsem dostal s A600, ta v n jela, ale nějak jsem ji zblbnul a pak už šla jen v PCMCIA, (jestli se nepletu), ta co jsem zmiňoval výše šla pryč s tou 12 kulí.
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            #35
            Jelikož začínají CF karty pomalu ustupovat, chtěl jsem vyzkoušet čtečku na SD karty do PCMCIA. Koupil jsem z ebay SDHC čtečku "Mercedes", kterou číňani primárně prodávají do starších autorádií vozů Mercedes, co mají jen PCMCIA slot. Ta bohužel nefunguje. Tak jsem chtěl koupil z ebay ověřenou starou čtečku Saitek alespoň pro SD karty. Přišla mi jiná Altec, ale funguje s SD kartami. Přidal jsem ji do seznamu i s fotkou.
            Přiložené soubory
            I love Amiga

            Komentovat


              #36
              Fajn, ale ten Saitek v seznamu není... .
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #37
                Tady je uvedený Saitek a nějaký další
                I love Amiga

                Komentovat


                  #38
                  Myslel jsem v prvním příspěvku tohohle vlákna. Alespoň by tam byli již čtečky na SD dvě
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #39
                    Jsem si koupil další čtečku SD karet, tentokrát Transcend . Umí opět 2GB SD karty, přidal jsem ji do seznamu.
                    Přiložené soubory
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #40
                      Solaris mi doporučil SD čtečku Sandisk, dnes přišla a funguje dobře. Je asi jenom SD, tedy čte karty do 2GB.
                      Přiložené soubory
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #41
                        Já jen doplním, že čtečka Sandisk 6in1 s Amigou dle eab nechodí, takže kupovat jen Sandisk 4in1.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #42
                          Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                          Solaris mi doporučil SD čtečku Sandisk, dnes přišla a funguje dobře. Je asi jenom SD, tedy čte karty do 2GB.
                          Odkuds kupovals?
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #43
                            Tak já nevím, Solaris píše kupovat jen 4in1, DaMi dává odkaz na funkční 5in1, ...
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #44
                              Solaris zmiňuje, že nefunguje Sandisk 6+1. Mnou uvedený prodejce inzeruje různé redukce na amigu, které má vyzkoušené. Snad.
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat


                                #45
                                Úplnou náhodou se mi podařilo koupit redukci Delock 38in1 PN:91403. Tato čtečka karet je 16-bitová (viz nálepka) a umí SD, SDHC i SDXC. Vyzkoušel jsem to s 2GB Sandiskem, s 32GB Sandiskem i 64GB Samsungem micro SD. Vše v pohodě funguje. Jen pozor na SDXC karty, tu jsem musel přeformátovat z exFAT na FAT32, aby ji Amiga načetla. Tento Delock jsem na fotkách viděl i ve variantách 20in1 nebo 33in1. Kdybyste ji někde zahlédli, dejte si pozor, aby to byla 16-bitová varianta. Vyráběla se i jako 32-bitová karta, která má jiný product number a na nálepce je "32-bit CardBus". Ta 32-bitová samozřejmě na Amize nefunguje.
                                Přiložené soubory
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X