Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Upgrade Blizzard 1240 na 1260

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

    Jen malý dotaz, oscilátor tam patří na 50Hz, a napětí oscilátor 5V?? jeden jsem našel k prodeji na:

    Nabízíme velký sortiment elektronických součástek, nářadí pro elektroniku, stavebnice, osvětlovací prvky a elektroniku pro zábavu.


    bude pasovat do nového procesoru
    XC68060RC50A

    Komentovat


      O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

      50 MHz krystal je potřeba čtvercovej, ale pokud se plánuješ ukázat na RESETkání, tak ho nemusíš ho shánět, mám jich 5 a jeden ti rád věnuju ;oD
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

        Díky za nabídku, ještě nevím jak půjdu do práce, ale pokusím se dorazit.

        Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
        50 MHz krystal je potřeba čtvercovej, ale pokud se plánuješ ukázat na RESETkání, tak ho nemusíš ho shánět, mám jich 5 a jeden ti rád věnuju ;oD

        Komentovat


          O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

          co jsem studoval blizzarda 1240 a jeho procesor s uchycením, tak mi připadá že je procesor nasazený v socketu. Je možné jen procesor z tohoto socketu vytáhnout a jen připájet nové chybějící piny??Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: blizzard1240_1_big.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 109,6 KB
ID: 107067

          Komentovat


            O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

            Dej fotku zespodu.
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

              jj, nafotím a dám vědět-.

              Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
              Dej fotku zespodu.

              Komentovat


                O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                Ak ten na fotke je Tvoj, tak ano je v sockete. Musis este vymenit aj stabilizator napatia a zmenit jednu prepojku na doske..

                Mozno mas aj socket pre 060, uvidis zo spodu, ak su pripajane vsetky piny.
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                  U slotu je blbé to, že ti zvedne CPU o půl centimetru a tak se ti s s chladičem už pak nevleze pod trapdoor. Ale ve tvém případě máš možná patici rovnou pro 060, takže upgrade bude jen s minimálním pájením a i šikmý SIMM slot znamená, že trapdoor řešit nemusíš ;o)
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                    Přímo ten můj není, ale mám úplně stejné uchycení. Blizzarda jsem získal již s mediátorem, a voodoo. Systém je od původního majitele již nainstalovaný a vypadá že jede výborně. Leželo mu to ve skříni, bez využití tak jsem to od něho koupil.

                    Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                    Ak ten na fotke je Tvoj, tak ano je v sockete. Musis este vymenit aj stabilizator napatia a zmenit jednu prepojku na doske..

                    Mozno mas aj socket pre 060, uvidis zo spodu, ak su pripajane vsetky piny.

                    Komentovat


                      O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                      Tak to je dobré, pro Mediátora je 060 výborné optimum. Tak šup šup fotky, ať se můžeme bavit dál ;o)
                      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                      Komentovat


                        O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                        No právě, sokl od výroby u těchto blizzů nebyl snad nikdy. Takže záleží co tam předchozí majitelé nacpali za patici. Pokud by tam byla nějaká plně zapojená nebo aspoň 68060 kompatibilní, tak je upgrade hračka. Přidat stabík, správný krystal, dvě propojky a je hotovo.
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                          Co je na první pohled patrné, tak je předělávaná patice SIMM na kolmou, a oscilátor má patici DIL 14, tu obdélníkovou.

                          Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
                          No právě, sokl od výroby u těchto blizzů nebyl snad nikdy. Takže záleží co tam předchozí majitelé nacpali za patici. Pokud by tam byla nějaká plně zapojená nebo aspoň 68060 kompatibilní, tak je upgrade hračka. Přidat stabík, správný krystal, dvě propojky a je hotovo.

                          Komentovat


                            O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                            Pokud mas patici na krystal osazenou i prostrednimi piny, muzes pouzit obdelnikovy i ctvercovy krystal.
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                              Aha, takže už je vrtaná, ctyřicítky karty se většinou upgradujou na 060. A nemáš tam nakonec i tu šedesátku? ;o)
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                                Asi je rozdil mezi B1240 od Phase5 a od DCE.
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X