Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Upgrade Blizzard 1240 na 1260

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

    O jakou jde masku? Z toho obrázku to nelze rozluštit... pak se na to tvoje dílo mrknu, doufám, že stihnu dorazit ještě včas
    AmigaOS // AROS

    Komentovat


      O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

      Mela aby to byt maska 71E41J, u te nekvalitni fotky to odpovida teto masce. Videl jsem par CPU Cinany preznacenych, ale snad to bude ta rev.6.
      I love Amiga

      Komentovat


        O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

        ahoj, můžeš dát typ na kterých stránkách jsi to kupoval?


        Autorem citovaného textu je Robert_nj Přejít na původní příspěvek
        MC68060 je na cestě, tak jsem zvědav co od číňanů nakonec příjde.
        Prosím vás, jak je to s tím napětím oscilátoru? 3.3 nebo 5V?
        Díky...

        Komentovat


          O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

          pepapantak: Není problém, alespoň se znovu využije 14 denní snaha co jsem do toho vložil.
          Tady to je: Mini <mini@ykccd.com>, Company Name :HongKong CCD Limited, Webside :http://www.aliexpress.com/store/704833 Odvolej se na mě (Robert Nekl), dotyčná bude určitě vědět, vedl jsem s ní dlouhosáhle rozhovory, aby pochopila co vlastně chci.
          Nicméně pokud nespěcháš asi bych počkal, co my vlastně přijde. Pořád to beru trochu jako loterii. Ono se mi totiž na poptávku ozvalo asi 20 různých firem s cenovým rozpětím $25 - $130. Složitě jsem jim vysvětloval co je to maska a jakou vlastně potřebuju. Ve výsledku my dvě rozdílné firmy poslali naprosto identickou fotku procesoru a jedna jej měla za 2x větší cenu. To jen pro představu... A ochota číňanů s počtem přibývajících dotazů a požadavků rapidně klesala, takže to byl celkem boj...
          Cena i s dopravou (HKpost) byla $49, placeno přes Paypal.
          Amiga 1200, Blizzard 1240, 32MB, CF-IDE 4GB

          Komentovat


            O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

            Za 49 dolarů revize 6? Tak sem přitáhni aspoň 10-15 kousků ;o) Já dva vezmu.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

              Ahoj našel jsem odkaz"



              to má být na ten přímo procesor co jsi objednával??

              Komentovat


                O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                Vidím, že číňan neztrácí čas Každopádně to tam přidali až teď. A taky je ta fotka stejná jako tu co mi poslali pro kontrolu před expedicí.
                Jinak předpokládám, že to je to stejné, ale pro sychr bych napsal přímo Mini.
                Amiga 1200, Blizzard 1240, 32MB, CF-IDE 4GB

                Komentovat


                  O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                  Procesor včera dorazil. Překvapivě přišel o dost dříve než jsem čekal (HK post poslán 18.4.). Vše v pořádku, vypadá dobře. Bohužel jej prozatím nemám kde vyzkoušet...
                  Amiga 1200, Blizzard 1240, 32MB, CF-IDE 4GB

                  Komentovat


                    O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                    U mě ;oD

                    Jinak bylo by supr kdyby někdo zorganizovat hromadnější objednávku, Stachu už taky zdražil a plnotučné šedesátky v zásobě se vždy hodí.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                      Tj., chtělo by to otestovat dříve,než se bude něco hromadně objednávat. Až softík ukáže, že je to tak jak žlutí deklarují, poklona.
                      BTW věřím, že cpu bude skutečně to, co je napsáno, ale na druhou stranu nevěřím, že je to fungláč, zase tolik rýže jsem nesnědl...
                      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                      Komentovat


                        O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                        Na tom ci je novy alebo nie absolutne nezalezi. Tieto procesory sa nekazili, aspon je zahoreny. Aj keby bol novy a nesiel by, u koho by si ho reklamoval ?

                        Na mojom Blizzarde mam tiez pouzitu 060 a beha krasne aj na 80 MHz..
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                          Jo jenže když napíšeš NOVÝ, můžeš si hned přihodit pár % ceny nahoru, o nic jiného nejde...
                          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                          Komentovat


                            O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                            Aha, jasne. Som to takto nepochopil. My mistake..
                            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                            Komentovat


                              O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                              Ještě jsem snad neslyšel, že by někdo uvařil 060 rev6 na základní frekvenci. Číňani to mají beztak z nějakých telefonních ústředen.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

                                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                                U mě ;oD

                                Jinak bylo by supr kdyby někdo zorganizovat hromadnější objednávku, Stachu už taky zdražil a plnotučné šedesátky v zásobě se vždy hodí.

                                Díky za nabídku. Klidně můžem. Co takhle příští týden v Brně na resetkaní? Spojil bych příjemné s užitečným...

                                Jinak číňanka se dušovala, že prodávájí jen nové a nepoužité součástky.
                                Naposledy upravil Robert_nj; 26.04.2013, 13:56:42.
                                Amiga 1200, Blizzard 1240, 32MB, CF-IDE 4GB

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X