Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Upgrade Blizzard 1240 na 1260

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

    Vsimol som si za posledne roky a nielen na Amiga scene, ze je moderne robit rozne Youtube videa ktore ukazu ako postupovat v urcity technicky praktikach. Rozne recapi, upgrade procesorou, dokonca techniky pajkovania, do popredia ide teraz 3D tlac to je zase ina kava. S mojimi 30 rocnymi skusenostiami som naozaj ohromeny co za smejdaci tie videa tvoria, cest vynimkam. Proste hnust... priklanam sa k nazoru IDEfix-a, KATASTROFA, o*ebal by som mu toho Blizzarda o hlavu.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

      Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
      Vsimol som si za posledne roky a nielen na Amiga scene, ze je moderne robit rozne Youtube videa ktore ukazu ako postupovat v urcity technicky praktikach. Rozne recapi, upgrade procesorou, dokonca techniky pajkovania, do popredia ide teraz 3D tlac to je zase ina kava. S mojimi 30 rocnymi skusenostiami som naozaj ohromeny co za smejdaci tie videa tvoria, cest vynimkam. Proste hnust... priklanam sa k nazoru IDEfix-a, KATASTROFA, o*ebal by som mu toho Blizzarda o hlavu.
      Vim ze jsi machr, tak udelej video, ktere bude spravne. Tim chci rict, ze jsem vdecny i za to co jde ve vsech oblastech, vezmu si z toho co potrebuji.

      Komentovat


        O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

        Tak na druhou stranu, to video dělal "Chucky" a jeho práce na poli amigareverseengeneeringu je proslulá a DiagRomky naprosto geniální, ale pájet by fakt neměl...

        Ne ne...

        Komentovat


          O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
          Tak na druhou stranu, to video dělal "Chucky" a jeho práce na poli amigareverseengeneeringu je proslulá a DiagRomky naprosto geniální, ale pájet by fakt neměl...

          Ne ne...


          No to mne take udivilo.

          Obe pajeci videa co jsem vcera postoval jsou od Chuckyho a presne jak pise IDEfix, clovek prosluly projekty reAmiga A1200, A3000, A3640/A3660.


          Mereno mym laickym okem, cekal jsem to tak nejak profesionalnejsi


          Jeste na startu vide, pri pridavani fluxu rypnul "ne tak moc jako Louis Rossmann", coz je frajer co opravuje prevazne Apple veci v New Yorku a jeho kanal prekonal 1Mil subs.



          Pridavam se k Dodovi, udelejte prosim video.

          Komentovat


            O: Upgrade Blizzard 1240 na 1260

            Tedy po 3 letech pájení v servisu Nokie mi stačila 17-20 vteřina na začátku a bylo mi jasno, že to budou muka. Asi jsem nějaký přecitlivělý
            A ten nůž.... vezměte mu někdo hned tu kartu

            Na druhou stranu, já osobně bych použil flux, podehřev a horkovzdušku s velkým nástavcem a menším proudem vzduchu, ale sám tedy netuším jaké nástrahy jsou při práci na starých deskách. Jak je to např s vlhkostí a zda to při delším ohřevu neudělá v mezivrstvě bublinu. Také bych ocenil video s vysvětlením proč a nač.
            Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
            Projects: The Lost Forest, still in progress

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X