Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Upgrade Blizzard 1240 na 1260

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Upgrade Blizzard 1240 na 1260

    Ja predpokladam ze tohle jde, ale:

    1) Na webu jsem nasel pouze jediny navod a to jeste francouzky. Automaticky preklad do anglictiny neni zadna pecka. Nevite nekdo o navodu v anglictine?

    2) Jde ten upgrade u vsech B1240, nebo je to omezene napriklad na nejake serie? Je ten upgrade z nejakeho duvodu spatny napad?

    3) Kdo mi vypaji motorolu? Ja si na to troufam jen teoreticky, vybaveni sice mam, ale nemam s tim moc zkusenosti, tak to nechci moc rozdrbat.

    #2
    Ked sa rozhodnes upgradovat, mozem Ti dat dole CPU, uz mam v tom aku taku prax (celkovo 2x), ovsem ak sa nebojis
    BTW: Upgradoval som zatial iba Apolla, Blizzardu som nevenoval zatial pozornost.
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      To je fajn. Az budu vedet presne jak na to, tak te pripadne vyuziju. Ja to zatim zkousel 0x, takze na tom jses o dost lepe.

      Komentovat


        #4
        Tu mas este nejake info: http://www.amiga.org/modules/newbb/v...=45584&forum=8
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          To je docela dobry, kdyz to zkombinuju s tim francouzkym navodem, tak to mozna dam dohromady.

          Komentovat


            #6
            Ak smiem este, ja by som to kombinoval tak, ze si stiahnem z portalu Amiga-Hardware obrazok 1260 (original) je tam vo vybornom rozliseni. Tym by som mal moznost porovnat ktore suciastky treba doplnit do 1240, nakoniec na tom francuskom webe su aj vypisane. Trosku ma znepokojuje, ze treba flashovat firmware ak som spravne pochopil ten anglicky prispevok.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
              To je docela dobry, kdyz to zkombinuju s tim francouzkym navodem, tak to mozna dam dohromady.
              Mam v praci kolegu, aktivne vie francuzky skusim ho poziadat ci mi neurobi volny preklad.

              Hod sem prosim ten link, nech to nemusim potazmo googlovat.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #8
                Francouzky navod
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Tohle můžu případně přeložit. S Davidem máme celkem dobré vztahy.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    good idea !

                    Tak nevahaj velke oko a prekladaj !
                    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                    Komentovat


                      #11
                      Tak na EAB nekdo udelal upgrade B1240 na B1260 a je to jednodussi nez upgrade turbokaret Apollo 1240 na 1260.
                      https://eab.abime.net/showthread.php?t=41286
                      Ale vybaveni ma na to asi jen Boboo
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        Upgrade - la, la, laaaaa !

                        Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
                        Tak na EAB nekdo udelal upgrade B1240 na B1260 a je to jednodussi nez upgrade turbokaret Apollo 1240 na 1260.
                        https://eab.abime.net/showthread.php?t=41286
                        Ale vybaveni ma na to asi jen Boboo
                        Kua - ani nevies ako si trafil kliniec po hlavicke !!! Pretoze zrovna take nieco potrebujem
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          #13
                          Jeden navod mam, ale ten som este nestudoval... Prerabku Blizzardu som konzultoval s clovekom co uz to robil viac krat. Ubezpecil ma, ze to nie je nic narocne oproti Apollu. Voodoo, sa podujal na upgrade svojho Blizzardu a tak mi ide premierovo pod noz
                          Naposledy upravil Boboo; 05.01.2009, 10:02:30.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            Doufam, ze to pak zdokumentujes a napises postrehy
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #15
                              Vyborne. Ja jsem tohle nejak odlozil, ale zda se, ze se k tomu zase vratim.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X