Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WHDload na 68040, 68060

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WHDload na 68040, 68060

    Dokud jsem mel Blizzarda 1230, chodilo mi WHDload naprosto bezvadne, fungovalo mi snad vsechno. Kdyz dam do Amigy Blizzarda 1240 (podobne to bude zrejme i na 1260), jde spustit tak 70% veci a z toho jeste cast bezi silene rychle, nebo se zasekne. NOCACHE pomuze jen obcas, nebo castecne. Skoro vzdycky z toho ale jde vyskocit bez problemu zpet do WB. Knihovny a podobne veci pro 68040 mam, zadny strach, system jede bez problemu.

    Mate podobnou zkusenost? Jde to nejak vyladit, aby to i na techto kartach behalo dobre?

    #2
    No mam podobnou zkusenost, ale kdyz zadas do tooltype par parametru WHDload, tak mi chodilo toho vice na 060. Az budu doma, napisi Ti presne ty parametry.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Zrovna včera jsem si instaloval A1200, nacpal jsem tam CF místo HDD - konečně. Dal jsem tam 1260 blizzarda z tý žloutenky co jsem měl letos na Compech. Dejv mně tak nějak ovlivnil s tím CassicWB, tak jsem ho tam nacpal. Musel jsem tam docpat ještě 060 a 040 knihovny. Na zbytek CF jsem natlačil WHD hry. Spustil jsem všechny bez problémů, jen některý dělaly brikule jak by řekl spectrista "v borderu", tj. mimo aktivní okno obrazovky. Takže nastavení z ClassicWB by mělo být OK. Mimochodem používá kickstarty v devs/kiscstart . Ze zkušenosti vím, že to rozjede pěknou řádku starších her i na 060.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Co je to "nastaveni ClassiWB"? To je takovy hodne neurcity. Me tech her taky hodne funguje, ale na 030 rekneme treba 95% a na 040 mozna 70%, coz me prudi, protoze A1200 mam hlavne na hrani.

        Komentovat


          #5
          No myslel jsem tím vytáhnout z ClassicWB whdload.prefs je v s a z devs vytáhnout adresář kickstart.
          70 procent je fakt nějak málo. Písni konktrétně co ti nejelo (třeba už jsem to zkoušel).
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #6
            Treba Ruff'n'Tuble, 9 Fingers, Stare of the Art se zasekne, Jester jede s nekonstantni rychlosti, stejne tak Gem'X, Battle Squadron a Lotus 3 padne, tohle si zhruba pamatuju.

            Ja vubec nevedel, ze ma WHD nejakej extra konfigurak. Kickstarty mam, nektere potrebujes, to je jasne, bez toho nektere veci snad ani neslapou. Mohl by jsi sem ten ten whdload.prefs hodit?

            Komentovat


              #7
              State of the art jede a Lotus 3 mi včera jel taky. Na Blizz 060. Ty prefsy zkusim večer vytáhnout z počítače.
              Naposledy upravil Starej_Mraf; 09.06.2008, 13:57:16.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                Tak Ruff'n'Tumble mi jede, mam verzi 1.4, WHDload v16.4. V tooltype mam jen slave a preload. Treba u Walkera jsem musel pridat do tooltype pro 68060 Nocache, Novbrmove a Noautovec. Jinak Walker na 060 nejel.

                V pripade problemu rad otestuji dalsi WHD hry nebo dema, klidne napis co.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Tak jsem pro klid duse jeste spustil dema 9 Fingers v1.2 a State of the Art v1.2 a 100% jedou. Dokoukal jsem je do konce a cyklicky se opakuji. Jen jsem zjistil, ze to koliduje se spustenym TCP/IP Genesis .
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Jak to koliduje?

                    Komentovat


                      #11
                      Proste tak, ze spustim demo pres WHD a mam cernou obrazovku. Vyskocim pomoci F10, ukoncim spustene Genesis, spustim demo a jede.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        WHD s pripojenym netem obecne koliduje, ale i jiny hry, nejen WHD. I na 030.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Aha, to by mohla byt jedna z veci, takhle se to urcite chova, vyzkousim.

                          Komentovat


                            #14
                            WHD

                            To s tim genesis/miami jsem uz nekde hlasil a taky jsem musel menit verze kickstartu v devs:kickstarts jakoze z A1200 a A4000 ted uz si nepamatuju kterej je lepsi. Vzdycky jsem tam mel 040
                            Naposledy upravil ghh; 09.06.2008, 22:04:45. Důvod: alenotak
                            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                            Komentovat


                              #15
                              Ja myslel, ze ten slave je vzdy nastavenej pro urcitej konkretni kickstart, se kterym je to vyzkousene a slape to.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X