Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

IDEfix

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
    Zase jako první. Lízátko dostneš až na konci školního roku.
    A nemysli si, že na to zapomenu. Mám to v memory blocku
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #32
      Moc pekny doupe. Ale na muj fkus tam mas moc velkej poradek
      AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

      Komentovat


        #33
        taky jsem si rikal, kdyz jsem na to koukal, ze je tam nejak uklizeno... mel bych problem v tom cokoliv najit...

        Komentovat


          #34
          Úlovek.

          Takže, chlapci, rád bych se pochlubil se svým včerejším úlovkem v našem zběrném dvoře...

          A500+, C64, MAC.
          Přiložené soubory

          Komentovat


            #35
            chudak masinky, tie, ale vyzeraju no nastastie su uz v dobrych rukach!
            Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

            Komentovat


              #36
              Hmm, pekny. Gratulace a zavist. Budu se muset poptat, jestli je u nas taky nejakej sbernej dvur. Co to je za Macka?
              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

              Komentovat


                #37
                Pěkně, kde je ten dvůr?
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #38
                  Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                  Pěkně, kde je ten dvůr?
                  No, přece u nás ve Dvoře, nee...? )


                  To Marvin : Mac II LC s 030tkou. A sběrnej dvůr je v každý větší vesnici, takže u vás v Liberci bych tam byl na průzkumu minimálně obden...

                  Komentovat


                    #39
                    To se musim hned poptat. Plati se tam neco? Nejaky vlezny nebo je to cena od vahy?
                    Nezapomen na w.
                    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                    Komentovat


                      #40
                      Nic se neplatí, je to čistě o dohodě s "oranžovou vestou" co tam velí.

                      Mě to v tomhle případě stálo dvě kila na pívo...

                      Komentovat


                        #41
                        platí se předem, nebo až když něco najdeš? já jen že mám už docela velkou touhu taky nějaký prozkoumat, tak abych nevypadal jako prvnička a oranžová vesta mě nestáhla o poslední prachy

                        Komentovat


                          #42
                          Ze začátku sem se v tom hrabal sám, ale pak mě napadlo, že výhodnější je zapojit panáčky do procesu a tak když přifrčí kunčaft s ňákým počítačovým odpadem, jsou ode mně proškoleni, že fše, co má nápis AMIGA nebo COMMODORE, nechť dávají stranou a odměna je nemine.

                          Celé to stačí jednou týdně zkontrolovat...

                          Komentovat


                            #43
                            Jaj, jaj, jaj! Já su také natěšené, že to asi zabalim v práci a rovnou se někam rozjedu na čumku Ale neříkám, že budu mít takové úspěchy jako ty...

                            Komentovat


                              #44
                              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                              Ze začátku sem se v tom hrabal sám, ale pak mě napadlo, že výhodnější je zapojit panáčky do procesu a tak když přifrčí kunčaft s ňákým počítačovým odpadem, jsou ode mně proškoleni, že fše, co má nápis AMIGA nebo COMMODORE, nechť dávají stranou a odměna je nemine.

                              Celé to stačí jednou týdně zkontrolovat...
                              uz to chce jenom upgrade, zeby ti to doniesli az domu

                              Komentovat


                                #45
                                To Mistic : Ty bláho, v Práglu než to fšechno obejdeš, to abys si vzal dovču...
                                A nezapomeň na specializovaný REMA firmy.

                                To eddie : Zas to nebudu přehánět, i když do budoucna... kdo ví...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X