Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MorphOS 2.0 je venku!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    A monitor máš LCD nebo CRT? Ono totiž těch 60Hz je 59,xxHz a některý LCD sou na to fajnofky...
    Pokuď máš možnost, zkus jinej moňas...

    Joo a teď sem si vzpomněl - máš hd0 nastavenou v hdconfigu jako bootovací? Při jednom z pokusů jsem si to zapomněl nastavit, a pak sem se divil...

    Komentovat


      #47
      Nevim jestli to nejak souvisi s vasim konkretnim problemem s diskem, ale treba to nejak pomuze. Ja jsem rozchodil MOS (ten starsi) na PPC Amize, ale mel jsem spatne zaterminovany SCSI disk, coz AmigaOSu absolutne nevadilo, OS39 i OS4 jel v pohode. Jenomze MOS dost padal a nabootoval tak 1x z 5 pokusu, pak to treba chvili jelo a seklo se to. Tim jsem alespon odhalil tu spatnou terminaci.

      Komentovat


        #48
        Pravdou je, že jsem se za svůj život "vyblbnul" s diskama víc než bych chtěl. Co dokáže disk dělat za brikule, ikdyž jinde chodí v pohodě, vím velmi dobře. Někdy dokonce stačilo vyměnit operační systém za jiný. Proto jsem chtěl vědět o jaké disky konkrétně jde. Sám bych v dohledné době měl být majitelem efiky, tak zjišťuju co se dá.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #49
          Tak mám LCD,a le teď sem to zkusil s CRD a to stejný... Jinak boot propritu jsem nastavil na 0 měl jsem jen "mount".

          Nevíte jestli se někde nedá koupit samotnej D-SUB konektor pro Radeon 7000 (na kabliku) ?
          Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
          (
          WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

          Komentovat


            #50
            Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
            . Momentálně trochu bojuju s ImageFX4.5, cuká se, mrcha, po spustění a pokusu o nahrání obrázku se sekne. No nic, uvidíme.]
            ImageFX naassignovat a zprovoznit Arexx, pak to jede.
            Nefunguje vsak okno palety (grrr) tzn. nesahat na paletu
            Po nakopirovani sys:classes/images uz to jede spravne. Uff jsem si oddech.
            Naposledy upravil ghh; 08.07.2008, 12:28:45.
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              #51
              Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
              Pravdou je, že jsem se za svůj život "vyblbnul" s diskama víc než bych chtěl. Co dokáže disk dělat za brikule, ikdyž jinde chodí v pohodě, vím velmi dobře. Někdy dokonce stačilo vyměnit operační systém za jiný. Proto jsem chtěl vědět o jaké disky konkrétně jde. Sám bych v dohledné době měl být majitelem efiky, tak zjišťuju co se dá.
              Byly to dva kousci WD800VE Scorpio. Na jednom byl původně DebianPPC a ten jel s Efikou v pohodě... Ten druhej byl panensky netknutej, z antistatického pytlíku vyjmutej.
              A teď se podržte, od včerejška z ničehošnic jedou, jakoby se nechundelilo...

              Sem z toho daněk...

              Komentovat


                #52
                Tak KONECNE se mi podarilo rozjet MOS na Efice ! Prpblem byl nakonec v grafice, sehnal sem si Radeon 9200SE 128MB RAM a tohle ted pisi ze Sputniku ;*)
                Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                (
                WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                Komentovat


                  #53
                  Autorem citovaného textu je Bloom Přejít na původní příspěvek
                  Tak KONECNE se mi podarilo rozjet MOS na Efice ! Prpblem byl nakonec v grafice, sehnal sem si Radeon 9200SE 128MB RAM a tohle ted pisi ze Sputniku ;*)
                  A původně si tam měl Radeona 7000, že jo ?

                  Komentovat


                    #54
                    Ano původně Radeon 7000
                    Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                    (
                    WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                    Komentovat


                      #55
                      Autorem citovaného textu je Bloom Přejít na původní příspěvek
                      Ano původně Radeon 7000

                      ...mam ho tam taky... ...Radeon 7000...

                      a už vím, co s ním provedu...

                      Komentovat


                        #56
                        Kupis si Radeon 3850?
                        ???

                        Komentovat


                          #57
                          Nedá mi to, abych se trošku nepochlubil:

                          Zaregistrováno včera, takže jsem to stihl ještě za 111EUR, což jsem moc rád.
                          Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                          (
                          WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                          Komentovat


                            #58
                            Jestli nezamrzá, tak gratuluji a závidím!
                            www.oldcomp.cz
                            party.oldcomp.cz

                            Komentovat


                              #59
                              Chtěl bych všem moc poděkovat za rady vedoucí ke zprovoznění,
                              především IDEFixovi. Za některé problémy jsem si mohl sám, za některé vybíravá Efika.

                              S výměnou grafiky za R9200SE se vyřešilo tak 80% problémů, ale přesto bohužel Efika ještě občas nevyspitatelně zamrzne.
                              Někdy funguje desítky minut bez problému, někdy vytuhne např. při vložení flasky, při snapshotu ikon na ploše, při vybrání položky
                              "shutdown" z menu.

                              Nevím jestli je to způsobené diskem (nestává se mi že by Efika vytuhla když ji nechám jen tak zaplou),
                              každopádně tu mám nějakej 40Gb Fujitsu (viz fota) a chystám se to pořádně otestovat.

                              Další možnost je napájení - k PicoPSU mám jen 2,5A 30W adaptér, tak je možné že je prsotě slabej ten adaptér.
                              Ale že to Efice s PicoPSU sluší?

                              PS: omlouvám se za kvalitu fotek, je to foceno v slabě osvětleném interiéru a mobilem...
                              Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                              (
                              WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                              Komentovat


                                #60
                                Mel bys poridit Efice nejaky kabatek
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X