Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

MorphOS 2.0 je venku!

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    MorphOS 2.0 je venku!

    Tak chlapi, žhavte Pegase a především Efiky a dávejte sem dojmy, jestli se oplatí jí koupit.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    #2
    Konečně !
    Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
    (
    WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

    Komentovat


      #3
      Probere ty seš rychlík, tu zprávu jsem teď chtěl psát na portál. smile))))))))
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Luky mi to dal vědět jen několik minut po půlnoci
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          No ale oficiálně vyšel ještě před půlnocí, takže to stihli v Q2 2008 jak slibovali, ne ?
          Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
          (
          WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

          Komentovat


            #6
            No neke, to by me docela zajimalo, jak to na Efice pobezi, treba prehravani videa a tak.

            Komentovat


              #7
              Instalačka na Pegasose má cca 125 mega, na Efiku 11 mega. Taky jsem zvědavý, jak to na ní pojede...
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                Instalačka na Pegasose má cca 125 mega, na Efiku 11 mega. Taky jsem zvědavý, jak to na ní pojede...
                No právě, ta velikost instalačky pro Efiku mě poněkud děsí... 11mega... tsss...

                Ještě je tu možnost, že to maj udělaný jako u Linuchu - z flašky se natáhne jen to nejnutnější a zbytek sosne z netu...

                Tož večer huvidim...

                Komentovat


                  #9
                  A odpovím si sám - vidím tak akorát kulový. Bohužel, ale MOS2 mi na Efice nejede. Po nabootování základu z flešky se na pár sekund objeví nápis Quark Open Firmware (což je v pořádku) a pak zhasne monitor... Ticho, klid...
                  Tak nevim, ale po těch letech čekání bych čekal něco lepšího, než blbej fórek za 150 éček...

                  Komentovat


                    #10
                    Tak určitě ten soubor pro Efiku je "jen" boot loader a zbytek se dotáhne z netu, ale mě to bohužel také nefunguje


                    Ale pořád se utěšuji že třeba maj přetiženy servery a zítra v práci mi to půjde.

                    Na PegasosuII taky nic, řekne mi to že CD má neznámej filesystém - asi Joliet (vypaloval sem to v neru na pc a moc nastavení pro vypálení ISO obrazu tam není )
                    Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                    (
                    WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                    Komentovat


                      #11
                      Netusite nekdo, jestli bude MOS2 i pro klasickou amigu?

                      Komentovat


                        #12
                        Tak už vím, díky Lukymu, kde je zakopnej pes - v DVI, přesněji MOS2efikainstaller nepodporuje výstup přes DVI, pouze přes D-SUB. Ten sem ovšem z mý grafiky musel amputovat, aby se vešla nad Efiku...

                        Komentovat


                          #13
                          Mně to na pegině dopadlo velmi rychle dobře, zatím vše běží jak má, asi půjdu registrovat...
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            Tak ten můj problém byl způsobenej tím že Efika tu flashku vubec nevidí. Je zvláštní že nevyhodí hlášku že nemuže najít zařízení scsi:0 ale rovnou se snaží o síťovej boot, to mě docela zmátlo.
                            Mám ji dneska v práci a času hafo, tak doufám že to do večera nějak pořeším.


                            IDEfix: s tím VGA výstupem jsme na tom podobně, ještě že ta karta má S-video
                            Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                            (
                            WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                            Komentovat


                              #15
                              Zkus v OF příkaz devalias :

                              ok devalias
                              Alias Device Path
                              --------------------------------------------------
                              ide /builtin@F0000000/ata@F0003A00/disk@0,0
                              hd /builtin@F0000000/ata@F0003A00/disk@0,0
                              scsi /builtin@F0000000/usb@F0001000/scsi@1/disk@0,0
                              hd0 /builtin@F0000000/usb@F0001000/scsi@1/disk@0,0
                              eth /builtin/ethernet
                              screen /pci@80000000/display@10

                              a mělo by ti to ukázat přibližně tohle...

                              Potom zkus :

                              ok ls hd0:0

                              a měl bys vidět obsah flešky, pokuď ne tak zkus ještě tohle :


                              ok show-scsi
                              MPC5200 ATA controller:
                              Disk | | TOSHIBA MK2018GA | Q2.0 | SCSI0
                              USB Storage:
                              Disk | | USB DISK Pro | PMAP | SCSI0 removable

                              a když tam uvidíš svou flešku, máš na půl vyhráno, jelikož se ti může stát jako mně, že ji uvidíš přihlášenou, ale nic z ní nepřečteš, páč Efika je fajnofka a jen tak něco nezbaští...
                              Důležitej je příkaz ls musí se ti ukázat obsah flešky...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X