Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A co takhle programování

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A co takhle programování

    Programuje ještě někdo něco na Amize? A v čem? Já to naposledy zkoušel v GFA-Basicu...
    Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

    #2
    Ja bych chtel, ale nechapu to. Jedinej kod kterej jakztakz
    zvladam je Amigaguide. Vyzkousel jsem nekolik prirucek a skoro vzdy se ztracim uz na prvnich strankach
    Je to neco jako hudebni sluch ?
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      Mark, Cybersite, Holyna...
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        Mark, Cybersite, Holyna...
        Jak si prosímtě dospěl k názoru, že programuju?

        Ba ne občas si pohraju v Amosu, ale na nějaký větší projekt to asi nebude.

        Ještě nesmíme zapomenout na MisticJoea, který minulý týden naprogramoval českou textovou hru...

        Komentovat


          #5
          to je ten co delal Terezu?

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Nooly Přejít na původní příspěvek
            to je ten co delal Terezu?
            Nulo, co je to Tereza? Mistic udělal novou textovku. Akorát se ještě na portále neobjevila novinka...




            Jo a když už tě tu máme, Bomber, povídal, že bys měl mít DVD s produkcí od MRS, odkama bych to stáhnul?

            Komentovat


              #7
              Holyno, Tereza je lehce eroticka textovka a mam to od nej, je to v AMOSu, tak sem myslel, ze to i delal von ,) jinac to DVD existuje, ale ke stazeni bohuzel neni, za symbolicky prispevek 70Kc (naklady byly 70,50Kc =) to muzes mit v pekny krabicce a hezky potisteny... se muzem domluvit ze bych ti to hodil, prip. postou

              Komentovat


                #8
                A nechceš mi tu Terezu poslat? To jsem ještě neviděl.

                A jako si budeme posílat DVDčka poštou? Když sme ze stejnýho města?

                Hoď mi na sebe mobil do SZ, bych se stavil někdy cestou z práce, ti dám 71 korun, ale potřeboval bych to do začátku příštího týdne, jedu na M.I.P. a tak bychom si to pustili jako vzpomínku...

                Komentovat


                  #9
                  MIP? To pořád ještě jede?
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                    MIP? To pořád ještě jede?
                    Ano letos máme výroční 10. let od prvního pravého MIPU, jinak je to 11 let od vydání MIP reportu 1...

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X