Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Co všechno jde připojit k Denebu?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Co všechno jde připojit k Denebu?

    Protože plánuji nákup této karty, zajímalo by mně, co všechno se k ní dá připojit, tak aby to fungovalo na Amize s WB 3.1 a výš.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    Tak předpokládám, že pokud to obsluhuje Poseidon, tak všeobecně vše co jde k ostatním kartám, ne?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Tady je nejaky seznam
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Seznam je fajn, ale rád bych věděl, co kdo už doopravdy zkoušel. Zejména věci koupené v Čechách. V seznamu jsou třeba USB HDD, ale napadlo někoho zkusit USB CD/DVD?
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          K tomu budeš potřebovat soft, a jestli to umí MakeCD nebo FryingPan fakt netuším.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            A proto jsem se ptal, jestli už někdo něco takového zkoušel. A navíc mně zajímají věci, které jdou připojit, co se dají koupit v Čechách nebo různé nonamy. Do USB se dá v dnešní době připojit všechno možný a třeba taková webkamera u amigy je už totální frajeřina .
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              K HDD, CD sem pripojil tohle: USB DVD/RW Samsung Writemaster me to detekovalo ale neslapalo, USB HDD WD MyBook 0.5 TB v pohode, USB floppy NEC v pohode. Flasky v pohode, mimo Corsair Survivor 8 GB mi to pri zapisu haze zajimavy hlasky. Jedu tedy v PIO, pres DMA mi to zamrza.
              Amiga 3000 FULL load

              Komentovat


                #8
                zatím jsem zkoušel: myši (ok), tablet wacom (ok), flešky (ok), harddisky přes usb převodník (ok), usb zvukovku 3D sound (ok, zvuk sice nic moc, navic připojitelné jen na pasivní repro, jinak vám shoří, velký žrout výkonu). Vše v A4000 (DMA).
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  #9
                  Přepínač video, audio, keyboard, mouse TrendNet TK-409K. Zcela bez problémů.

                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X