Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Redukce myši PS2

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Redukce myši PS2

    Koupil jsem na Aukru tuto redukci,měla by být použitelná i na Atárku,ale já na Amči zkusil 5ks myšek a žádná se nechytla,myšky jsou od Logitechu,Geniuse a různého stáří.Vím,že už se to tu řešilo,ale jedná se mi o to je-li možné nějak otestovat funkčnost vlastního interface a jestli je potřeba nějaký soft pro funkci možná jsou moje otázky hloupé,ale ještě jsem tento hardware v rukou něměl.Díky předem všem kolegům.
    Přiložené soubory
    Naposledy upravil sccs; 16.07.2008, 21:42:15.

    #2
    Pro chod teto redukce neni treba zadny ovladac na Amize. Napada me, jestli nemas prohozene jumpery pro ATARI mod na te redukci. Jinak tato redukce neni dokonala, nema ochranu PIC obvodu a muze se stat, ze ti casem prestane fungovat prave tlacitko mysi.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Díky jumper jsem zkoušel,ale vcelku nic,nevíš náhodou jak to má být,nemám páru co je Amiga a Atari mod.
      A jaká redukce bude vhodnější,pravé tlačítko je docela potřebná věc.

      Komentovat


        #4
        Redukce se tady probírala někde na fóru, kde je vysvětlen i ten problém "pravého" tlačítka. Znovu rozvádět by to bylo zbytečné. Původní majitel ti k tomu nedal nějaké instrukce?
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Kurzor na obrazovce ani netukne? Ani o pixel?

          Komentovat


            #6
            Naprosto nic ani o pixel,původní majitel taky nic,ale zkusím ho kontaktovat.

            Komentovat


              #7
              To vypada uplne mrtvy.

              Komentovat


                #8
                mám dojem, že na aukru kdysi někdo prodával tuhle redukci mrtvou, možná je to právě ona
                A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                Komentovat


                  #9
                  Jojo, na aukru byla jedna mrtvá, tuším Fafejtova. Pokud vím, tak velice rychle na ní odešel PIC.
                  www.oldcomp.cz
                  party.oldcomp.cz

                  Komentovat


                    #10
                    btw. co rikate na tohle, ma to smysl?

                    Komentovat


                      #11
                      jestli se nepletu je to prave ta sama od stejneho vyrobce
                      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                      Komentovat


                        #12
                        a nic horsiho, ze odejde pravy tlacitko na mysi se stat nemuze? na mys sere bilej tesak, hlavne aby neodeslo nic pritelkyni...

                        Komentovat


                          #13
                          To odejde PIC obvod v redukci, kvuli kteremu pak nefunguje prave tlacitko mysi. Osobne bych za ty prachy chtel redukci s ochranou.
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            nj, jenze kde ji sehnat? tady probehly akce, ale ty jsou pryc. a jednotlive to pry nikdo delat nebude :/

                            Komentovat


                              #15
                              Tahle redukce je napytel,fungovala mi jen s A500 a A600- na A1200 nefungovalo pravý tlačítko vůbec.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X