Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga Explorer

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga Explorer

    Tuším, že se tu probíralo, že by stálo za to udělat test. No sice funguje, ale rychlost přes síť je tragicky pomalá. Je to asi 1MB za minutu. Ještě zkusím poladit nastavení, ale moc si od toho neslibuju.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    Na tom zrovna pracuju, ale nemůžu se donutit ke spáchání sériového kabelu a se sítí jsem taky na štíru...
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Rozchodit síť mi trvalo asi 20 minut. Použil jsem genesis z OS3.9. Bacha má v sobě něco jako firewall, musí se upravit soubor inet.access v adresáři db. Do přílohy jsem nahrál funkční. AE používá totiž port 356, je potřeba otevřít i ve win firewallu. Maximální transfer, kterého jsem teď dosáhl je 4MB za minutu. Kabely najdeš tady. Možná je to rychlejší a levnější než se s tím bastlit.
      Přiložené soubory
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Tak jsem doexperimentoval. Ten program má bezvadný funkce, ale jeho pomalost ho předurčuje maximálně na transfer ROMek a ADFek. Stažení 320 MB systémového disku mi trvalo přes hodinu jako HDF a to je ještě z půlky prázdný. Jestli chceš, tak případně nadělám nějaký screenshoty.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Pro zájemce přidávám informaci, že tento program lze ve zkušebním módu použít v UAE a zároveň na stejném počítači ho spustit. Jako IP adresa amigy se pak zadá 127.0.0.1 .
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X