Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Lords Of Time

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Lords Of Time

    Ahoj, slyšel jste nebo dokonce snad hrál tohle RPG? Je to starší kousek, styl Ultima. V RPG hrách není ani zmíňka, možná to až tak RPG nebude ale je to tak prezentované.

    #2
    Nehrál, ale máme. Je to od firmy Hollyware z roku 1992 na dvě diskety?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Ano přesně ta. Máme, znamená co? Budu jí mít taky

      Komentovat


        #4
        Pokud chceš, můžu poslat. Pokud to není nelegální, bych z toho jinak nespal
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Nelegální, to snad ani ne.. PaladinW@seznam.cz s díky, rád bych se na to juknul a třeba mohl dát nějaké postřehy..

          Komentovat


            #6
            Odesláno
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Fénkjů very much, jede to, vypadá to, no divně ale v Exkaliburu o kdysi opěvovali, myslím, že je tam i návod. Začíná to podobně jako Albion. Zabil jsem dvě cosi a vypadli z nich penízky, přišel jsem ke svému ohni a světe div se...uhořel jsem.

              Komentovat


                #8
                Hodim to do své databáze, díky za tip!
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #9
                  Jestli to náhodou nebude nejvíc zapomenutá Amiga hra...

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X