Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Vesalia.de - zkušenosti s nákupem

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Vesalia.de - zkušenosti s nákupem

    Jsem si u Skopcaku objednal par veci a musim rict, ze balicek prisel do tydne. Jen me zklamalo CD AmigaOS 3.9, ktere je v hole krabicce bez bookletu . To je ale spis chyba materske firmy Amiga, ze neni schopna dotisknout ani ty blbe obaly na CD.
    Jinak jsem si pribral protiprachovou pokryvku na A1200 a A4000 klavesnici a musim rict, ze to vypada lepe nez Amigy prikryte rucnikem
    I love Amiga

    #2
    Autorem citovaného textu je solaris104 Přejít na původní příspěvek
    Jsem si u Skopcaku objednal par veci a musim rict, ze balicek prisel do tydne. Jen me zklamalo CD AmigaOS 3.9, ktere je v hole krabicce bez bookletu .
    Můžu potvrdit stejně - nakupoval jsem někdy před rokem a taky mi přišla slim verze cd obalu a bez bookletu.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Vesalia = Flakaci, 21. marca som objednaval nejake veci do dnesneho dna mi neprislo nic. Siel som na postu a zacal som robit poriadky s dorucovatelmi ako seru na to aby hadzali do schranok oznamenie o ulozeni zasielky na poste. Uz par krat sa mi stalo, ze zasielka bola po 18 dnoch poslana spat s popisom nevybrane. A ja cakam a cakam...
      Hned som pisal do Vesalia co sa deje, 3 dni sa mi nikto neozval a vcera som si nasiel mal, ze zasielka sa vratila naspat z poznamkou "Adresat neznami". Vsimol som si, ze nakolko sme v EU tak poniektory maju problem rozpoznat co je SLOVAKIA a co SLOVENIA. Vesalia to poslala do Slovinska, tak som im poslal gratulacny mail o ich zemepisnych vedomostiach uvidim ako to poriesia. Vesalia uz nikdy viac!
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        #4
        No ona celá vesalia je evidentně někoho vedlejšák. Už několikrát jsem si tam něco objednal a ozvali se za víc než týden. A dalších 14 dní trvalo odeslání a doručení. Z amigakitu jsem objednával vždycky v pondělí a vždycky mi to přišlo ve čtvrtek, ještě ten týden.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Po cca 9 - 10 mailoch a nakoniec ziadosti vratenia penazi spat na Paypal, mi zasielka bola znovu preposlana. Ta prisla do 3 dni. Uz som nedufal, ze z Vesalia nieco vytlciem ci peniaze alebo tovar. Do buducna, uz budem zvazovat ci nieco budem od nich brat. Ten ich pristup a postoj ma dorazil.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #6
            Já pamatuju když sem tam chtěl kupovat Pegasose... Na angličtinu se jim nějak nechtělo reagovat tak jim tam volala kámoška (žila nějakou dobu v německu) Dělali z ní blbce a vnucovali jenom celou sestavu, že samotný desky neprodávaj. Pomohlo až když jim poslala mailem odkaz na zboží přímo u nich. Akorát že odpověděli snad až za 14 dní.
            Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

            Komentovat


              #7
              po tom co citam o vesalii som zvedavy ci mi to vobec pride co som si objednal

              Komentovat


                #8
                Já měl kliku, objednával jsem už několikrát, pravda jen 3-4 věci, ale dorazily v pořádku a všechny.
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  #9
                  ja som myslel ci uz pozitivne identifikovali kde sa Slovensko nachadza

                  Komentovat


                    #10
                    Keby sidlili niekde v Kambodzi, tak nic nepoviem, ale aby v Nemecku nevedeli, aka krajina lezi 600 kilometrov vychodne? To jak keby som ja nevedel, kde je Rumunsko. Ako nech sa chlapci nehnevaju, ale posobi to sakra amatersky...
                    ???

                    Komentovat


                      #11
                      Zas abych se Vesalie zastal: moji poslední objednávku vyřídili do dvou dnů, do týdne bylo zboží doma.
                      SAM440ep @ 667MHz / 512MB RAM / AmigaOS 4.1

                      Komentovat


                        #12
                        jo vyzera to tak, ze moja zasielka z vesalie je uz na poste

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Trixie Přejít na původní příspěvek
                          Zas abych se Vesalie zastal: moji poslední objednávku vyřídili do dvou dnů, do týdne bylo zboží doma.
                          No ked raz nieco zoberies a dopadne to dobre je to fajn. Ale ked beries castejsie a dodrbu kazdu druhu objednavku a este nie su ochotny riesit problem, tak nieviem ci je to v poriadku.
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je eddie Přejít na původní příspěvek
                            jo vyzera to tak, ze moja zasielka z vesalie je uz na poste
                            Tak uz len odchytit postarku, dnes je moderne nehadzat oznamenia o ulozeni zasielky na poste. Tento rok sa mi to stalo uz 3x !!!
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #15
                              ja uz som mal listocek v schranke, na klokocine to je podobny folklor nehadzat listocky do schranky

                              raz mi posielali z Britanie nieco dorucovatelskou sluzbou a ta to vyriesila v trackingu excelentne, o tyzden pozeram, ze kde to je a tam ze DORUCENE

                              skoro ma ... nastastie firma, ktora to posielala bola seriozna a poslala to este raz, na druhy pokus sa podarilo

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X